Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Co to zase proboha je ? Jsem si řikal, jestli mi toho adblock neodfiltroval nějak moc. Nejsem fanda tohohle neroztříděnýho designu. Chybí mi oddělovací pruhy všude, kde dřív byly. Možná to vypadá líp na mobilech (nevim, tam net nepoužívam) ale na monitoru to ztratilo přehlednost.

  Dark mode je výborný nápad, články majú hlavu a pätu, snáď by bolo
  dobré uvádzať aj zdroj s linkom na originál.
  Mne trochu vadí neustále používanie spojenia „jablečná společnost“.
  Z akého dôvodu takto píšete, prosím? Ďakujem.

  Děkujeme za feedback. Co se týče zdroje, ten naleznete v každém článku, který nepochází přímo z naší dílny, v levém dolním rohu a to jak na desktopu, tak na mobilu.

  Na iOS 9.3.4 se mi nezobrazuje ani menu, ani moznost prepinace na dark mode.
  Mam dnes uz „stary“ iPad Air. Vse mi funguje a opravdu aktualizovat na novy iOS nechci.

  Když zmenším šířku okna tak, že se web přepne na mobilní zobrazení (asi), tak jsou obrázky k článkům rozmazané.

  Navíc v tomto režimu vypadá stránka, jako by se načetla špatně. Velký rozmazaný obrázek, titulek a rubrika. Jako by tam něco chybělo ….

  Dobrý den, mohu se zpetat jaký máte systém a prohlížeč? Co se týká kvality obrázků tak ty se načítají dle rozlišení. Tedy pokud si hrajete s okny a z nějakého důvodu potřebujete třeba na 5K monitoru zmenšit okno s LsA na Mobilni verzi, pak se skutečně již nenačítají Retina kvalita obrázky a jsou mírně rozmazané. Poprosím vás pošle nám screenshoty na erik.brocko@letemsvetemapplem.eu

  Děkujeme

  Mojave 10.14.6 Beta, MBP 13 (retina), Safari i Chrom. Zmenšení prohlížeče tak na 2/3 šířky obrazovky. Screenshot je v emailu.

  Je to velmi slušné, jen pár drobností tam (jako vždy) je…

  1. Některé prvky nevypadají, že jsou klikací, protože nemají podtržení a jsou hodně světle šedé – např. autor textu, pokud na něj nenajedu myší, nemohu vědět, že je to odkaz… Totéž kategorie článku. A na mobilu hover neudělám, čili mě to nemusí napadnout.

  2. Blok nejčtenější zastavit, když na něj najedu myší? Často se stane, že se mi líbí článek, najedu myší, ale než kliknu, přeskočí tam jiný článek, na který kliknu a musím se vracet zpět.

  3. U téma týdne (nyní počasí) zase nevím, že mohu kliknout na ten název tématu – buď ho podtrhnout, nebo dát vedle odkaz „všechny články“?

  4. Na hodně místech chybí hover efekt – odeslat komentář, přihlásit se…

  5. U komentářů vidím přihlášení, ale zaboha nemohu najít registraci, pokud ještě registrovaný nejsem?

  6. Nebylo by lepší oddělit některé stejné prvky? Např. Přihlášení / Odeslat komentář je vizuálně stejné – obrysové pro přihlášení, plné pro odeslání, tedy zvýraznit to důležité?

  No, pěkná práce, jen drobnosti. Na to, kolik je tu reklamy, to běží bleskově.

  Nekolikrat jsem lsa kritizoval (i pres smazane komentare), za prehrsel reklam a stale se zhorsujici uzivatelsky zazitek a navstevu tohoto webu omezil. Tuto “mobilni” verzi musim naopak pochvalit: mene otravnych reklam, rychlejsi prochazeni webem( to ze se po swipu zpet nenacita zdlouhave stranka ci po prohlidnuti obrazku k clanku jiz nemusim dlouze listovat historii je “bomba”). Dovedu si stale predstavit lepsi galerii obrazku, ale i tak krok dobrym smerem.

Vložte vlastní komentář

celý text