Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Čo je toto za recenziu? Čakal by som pohľad do nastavení info či je kompatibilná s HomeKitom pripadne prečo je battery model iný. Namiesto toho som čítal dojemný príbeh o obsahu balenia ktoré hneď po zakúpení odložím alebo vyhodím.

  Provoz na baterii ?
  Pokud se mi pred barakem kazdou chvili neco jen mihne, pojede kamera temer porad. Jak dlouho muze na baterii ve full hd vydrzet ???

  Pokud se nebudete několik hodin denně dívat na živý přenos z kamery, tak by měla baterie vydržet okolo jednoho měsíce. Pokud navíc kameru obohatíte o solární panel, tak se výdrž baterie ještě prodlouží. V případě, že vám verze s baterií nebude vyhovovat, tak lze sáhnout po klasicky napájené kameře, o které je v recenzi zmínka.

  Podle výrobce bychom se podpory Home Kitu měli dočkat na konci tohoto roku.

  Battery model není od klasického Wired modelu jiný prakticky ničím jiným, než baterií.

  Tato recenze me opravdu pobavila… Zrovna resim, jakou kameru si poridit do garaze a chvili byl favorit Ring Spotlight Cam Wired White – tam jsou rozdily mezi kabelovou verzi a verzi na baterie napriklad velke. V recenze mi chybi napriklad zminit chybovost kamery a nebo nemoznost ukladat zaznam jinam nez na cloud Ring samozrejme za poplatek.

Vložte vlastní komentář

celý text