Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdyby byl nekde radeji existoval navod jak zvysit hlasitost AirPodu, i pres nastaveni ekvalizeru je jejich maximalni hlasitost naprosto zoufala…naprosto.

  Přeci jen je to o trochu „kvalitnější článek“, nežli vytažení AirPodu z kolejiště metra smetákem a izolepou :D, ale souhlasím… Jenom se divím, že dlouho nezachránil Apple produkt někomu život… ;)

  Mrknete na server applenovinky.cz. To je teprve sra.cka. Ten web v podstatě tvori, teda spis kopíruje ze zahraničních serveru nejaky pocitacovy překladač. Všechny snímky obrazovky v angličtině, všechny ceny v dolarech, zmínka, ze služba/produkt je k dispozici pouze v USA chybí. Pokud je produkt k dispozici i u nas, tak zmínka chybí také a ceny samozrejme v dolarech. Budme rádi, ze tu mame ještě servery, jako je např. letemsvetemapplem.cz, které tvoří (a když už kopírují, tak s patřičnou upravou) „naši lidé“ – dokonalé samozřejmě není na světe nic.

  Petr možná myslel hlasitost z iPodu. Když jsem si před časem koupil AirPody a připojil je k iPodu nano 7.generace, tak jsem zjistil, že hrají extrémě slabě. Když se mi to nepodařilo vyřešit, postupně jsem prodal oba iPody a přešel na poslech z iPhonu. Proto jsem si koupil SE s větší pamětí 128GB. Teď poslouchám AM a tak mi stačí iP8 64GB.
  Jinak musím souhlasit, že LsA je občas poněkud bulvárnější, ale stejně se sem mrknu každý den minimálně jednou. Škoda, že Matouš Petrus skončil s Můj-ipad, ale chápu, že pro jednoho člověka je to dost náročné.
  Jestli to čteš, tak tě zdravím Matouši a brzo si zase u tebe koupím nějakej pásek 😉

  IPody Nano jsou oficialne, podle Apple podpory, se kterymi jsem to resil, nekompatibilni s AirPods, bohuzel to Apple z nejakeho nepochopitelneho duvodu zabil, ostatni bluetooth repro nebo sluchatka jinych vyrobcu jedou bez problemu, jen ty AirPods temer neslysitelne, skoda…

  Jestli si pamatuju, tak iPhone 3Gs mel jeste Wolfson DAC (Cirrus teda koupil Wolfson) a od ty doby sla kvalita zvuku u iPhone dolu.

  nemozem porovnat s ipadom ale s macbookom som si uz davno vsimol ze sluchatka hraju lebsie s pocitaca ako s iphonu aj kablove aj bezkablove aj airpody.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.