Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dlouho jsem nečetl větší nesmysl než byl tento článek.
  Jediné racionální vysvětlení, že pan fotograf dostal od applu na půl roku zaplaceno, aby zpropagoval fotky iphonu anebo se ten pán zbláznil.

  Sám fotím poloprofesionálně se zrcadlovkou a výhradně do rawu, veškeré úpravy poté přes adobe. Takže že by profi fotograf zvyklý na kvalitu byl nadchnutý z digitální mazanice, které z toho lezou viz galerie i při malém rozměru je vidět ta hrůzná kvalita.

  Chtěl bych vidět ty nové klienty, které mu to přineslo :) a na jaký typ media/reklamy poté dané fotky použil pro ony klienty :)

  „ho obohatilo o nový pohled na fotografii. Podle svých vlastních slov začal vidět příležitost k focení prakticky všude, a nikdy ve svém životě tolik nefotil. Uvědomil si, že omezení na iPhone znamenalo výzvu pro jeho vlastní kreativitu“…
  jen za to tyhle bláboly vymyslet si musela nějaká reklamka slušně naúčtovat…,
  iphone ho naučil pracovat se světlem :D

  Zajímalo by mě, čím fotil ty noční fotky. IPčkem to určitě nebylo, nebo mám vadný už druhý model, protože fotky, které jsem fotil v noci jsou samá kostička a učiněné peklo.

  A to si ještě vybral mobil, který je až DEVÁTÝM nejlepším foto-mobilem. A to ještě pokud použije XS Max, protože s Apple iPhone XR by byl až čtrnáctý.

  A tak není nejlepší, zato se nejmíň vyplatí.

Vložte vlastní komentář

celý text