Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    …jo..a pak (letos) letím z Colomba do Vídně s přestupem v Dauhá a vezu si co chci…i v zavazadlovém prostoru a v ruce litrovou petku s pitím a nikoho ani nenapadlo se zajímat o to co to mám popř.mi to vzít. Samozřejmě – dobře pro mne, ale s tou petkou jsem vyloženě testoval jak to s těmi tekutinami je.:-)

    Ono je to i trochu o štěstí. Kolegu vyvolali těsně před odletem s tím, že se má dostavit k přepážce protože mu v kufru našli přídavnou baterku k foťáku. No a než to vyřídil, tak mu to odletělo. Náhrada nula protože prý byl při odbavení upozorněn, že baterka ve velkém zavazadle být nesmí. No jo, on ji ale měl v malé uzavíratelné kapsičce v kufru ještě z předchozích výletu a vůbec mu to nedocvaklo. Nic, no ;-)
    M.

    …bez debat…je mi jasné, že je to o štěstí…letěl jsem z Amstru a v kufru iPad…vůbec mi nedocvaklo, že tam nemá co dělat a když se u odbavení ptali, jestli tam něco takového není tak jsem to pro jistotu zapřel…mne ale docela vyděsila ta voda, protože tohle se řeší všude jako první a pak Vá nechají letět přes půl světa s nesčetnými prohlídkami mnohdy až do trenek s litrem vody v ruce..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.