Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  měl jsem 6s s 3Dtouch – velmi jsem využíval….. koupil jsem si ale XR a mrzela mě omezenost ovládání bez 3Dtouch. Teď se ale v iOS 13 prakticky vrátil 3Dtouch :) samo to funguje na delším stisku, ne na tlaku ………ale díky odezvě strojku je pocit prakticky totožný, takže to celkem chápu :)

  No hlavně aby nepřestalo fungovat u těch, co to podporujou 😡

  V tom případě neaktualizujte na iOS 13.

  No mě se stalo po první aktualizaci , že baterie na mém iPhone 6s která měla 93% maximální kapacitu. Tak klesla na 89% během jednoho týdne.Poté se telefon při nabíjení zahříval víc než obvykle a po odpojení nabíječky, se telefon vybil během 3 hodin. A upozorňuji ze se to dělo, když jsem aktivoval novinku v iOS13 optimalizované nabíjení. Teď mám kapacitu baterie 54% poté co jsem to nabíjení vypnul už s tím problém není.

  Odstraněním 3D Touch se sníží hmotnost telefonu, což vítám. Když srovnáte hmotnost např. iPhonu 6, který 3D Touch nemá a 6s, který 3D Touch má, tak ten rozdíl poznáte hned.

  mám SE – má haptic touch, to mě zcela vyhovuje a postačuje, 3D Touch sem měl možnost vyzkoušet nepřišel mě ale v ničem lepší, ba naopak.

Vložte vlastní komentář

celý text