Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple i nadále vytváří úžasné produkty, každý rok nemůže prijít revoluční produkt, všechno chce svůj čas, Apple pro nás určitě chystá do budoucna spoustu skvělých novinek, o kterých se nám zatím ani nezdá.

  Pane makaróne, videl ste uzasne zada iPhonu 11? Tak trochu opatrne so slovnikom :) este by si niekto pomyslel ze ste iovecka.

  Iphone 11 ještě nevyšel, takže neviděl a nějaký render od Franty z Horní Dolní mě nezajímá. To vy tu ze sebe děláte pěkného hlupáka, když komentujete produkt, který ještě není na základě nějakého fake picture 😉

  To sice nevyšel, ale zatím za poslední roky se uniklé rendery nakonec ukázaly pravdivými, takže osobně na 99% počítám, že tak bude skutečně vypadat. Kdyby to byl nějaký jeden únik od nějakého „Franty z Horní Dolní“ jak píšete, OK. Ovšem když jich unikne hromada včetně známějších zdrojů, které to také potvrdí, pak je již třeba se smiřovat s plotýnkovým vařičem. :)

  Ahoj, již nějakou dobu tvrdím, že T. Cook je hlavní příčinou postupného pádu Apple a jeho produktů.
  To jdou tvrdá data, tzn. holá skutečnost, ne kritika založená na domněnkach. To, co se děje s Applem v posledních letech, navíc s eskalujicim vyvojem, je alarmující.
  A to je pro Apple a jeho portfolio zákazníků hrozící katastrofa.

  Jobs to měl na jednu stranu jednodušší. Mohl přinášet do světa revoluční produkty, které ještě nikdo nevytvořil nebo vytvořil, ale nebyly zcela dotaženy.
  Dnes je ten rozdíl skutečně znát. Apple chodí na trh se svými výrobky pozdě po ostatních, včetně aplikování nových technologií a celkově prostě pozdě reaguje. Design produktů je také horší, není to tak jednoduchý, čistý a líbivý design. Včetně horších konstrukcí či UI softwaru, který již opravdu není intuitivní. Což zase na jednu stranu chápu, protože se přidává více a více funkcí.
  Vývoj hardwaru je velmi pozvolný, revoluce se nekonají. Kromě revolučního stojánku za 22741,-. A Apple knihy s obrázky produktů za 7000,-.

  Ano v minulosti to “bylo” jednodušší dělat něco wow protože se šuškanda a nápady co by šlo dělat zdaleka tak snadno nešířily mezi lidi. Kdyby se např “nespekulovalo” o “iGlass” nebo jak se to bude jmenovat a oni na tom dělali a pak to světu ukázali tak je tu wow a ta “revoluce” ale dnes je potřeba když se s “něčím” přijde říct.. jo makáme na tom a ten wow efekt už není. Nadruhou stranu oni to musej říct protože “zákazník” ,“akcionář” jde o $ a tak už všichni čekáme na ohebnej telefon a brejle atd a jde jen o to kdo to udělá dřív a jak….

Vložte vlastní komentář

celý text