Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ale jo..dobrý a dokonce bych si jej asi i hned koupil, ale asi kdybych bydlel v zemi, kde je to se slušností lidí a kulturou trošku jinde. Z principu jej samozřejmě musíte umístit na veřejně přístupném místě a to mi příjde zvonek za 5.200,- i když s fičurkou, že mi jej jednou pošlou znovu, když mi jej ukradnou dost drahá hračka:-( (to že jej zablokují a už nepůjde použít bohužel většinu běžných zlodějů nezajímá, protože o ní nebudou vědět..

  Recenze mě natolik zaujala, že jsem se jal hledat další informace. Když jsem viděl prvních pár videí na YT, tak ve mně nadšení stále rostlo, pak se ale objevovaly i videa, která upozorňovala na nedostatky. No a pořád jsem spořivý člověk, tak se divám na ebay a amazon, kde to koupit co nejlevněji a teprve na amazonu jsem si četl další recenze. A za mě tedy NE!!! Hodně opakujících se recenzí typu: nekupujte, nefunguje! nebo Skvělé, pokud funguje! Zase jsem (pro změnu) jednou možná neudělal blbost a nekoupil si věc, která sice vypadá skvěle, ale recenze je zde udělaná jako past pro zákazníka!! Tak díky za pěkný článek, kterej jsem zprvu hltal, ale jak pravil jeden moudrý člověk: “hovno nevyleštíš”.

  Za celou dobu testování nemáme v rodině se zvonkem žádný problém. Vše funguje jak má a ani jednou se nám nestalo, že bychom se nemohli spojit. Někdy sice trvá v řádech pár sekund, než se s “návštěvou” hlasově spojíme, ale jinak opravdu bez problémů.

  Ahoj, dost mi chybí informace o nabíjení akumulátoru . Jak dlouho vydrzi na jedno nabiti . Dekuju

  Akumulátor vydrží v zimě cca 30 dni. V létě cca 60 dni.
  Nabijí se asi 8 hodin, tedy ideálně přes noc.

  Chce to rozumný dosah/sílu WiFi, pokud není dost silný signál a to u dveří či vrat být nemusí, děla to problémy.

  Občas se jim nepovede nějaká verze SW a notifikace chodí “divně”

  Zvonek jako takový funguje, ale pokud chcete zaznamenávat i pohyb pred kamerou, je třeba zaplatit jejich cloud, jinak smolík.

  Podpora pro HomeBridge žádná nebo velmi problematická.

  Kdyby to šlo napájet ze sítě, bylo by to super, o připojení ethernetu nemluvě. Wifi super, ale máte-li bránu poblíž.

  Takhle by to bylo jen další tamagoči o jehož baterii a wifi signál bych se musel starat. Stačí mi bezdrátová čidla k alarmu… o drátových nevím, bezdrátovým měním baterii co měsíc dva…

  Nikde jsem nečetl o podpoře Apple Home, takže asi nebude.

  S těmi recenzemi na webech pozor – když jsem kupoval kamerový systém značky Zmodo, tak jsem přesně četl půlka lidí „super“, druhá půlka „nefunguje“. Výsledek je ten, že jsem si koupil předražený klump, aktuálně mi neběží 1 kamera z 6, nemluvě o tom, že jsem už dvakrát reklamoval kabel, jednou rozostřenou kameru, lokální nahrávky občas vypadávají a vzdálené ještě k tomu vyžadují Flash.
  Takže pokud nejsou recenze na Ring Video Doorbell jednoznačně či alespoň drtivě pozitivní, nebrat.

  Líbí se mi, že je možné koupit i solární nabíječku, která sice trochu zvonek zvětší, ale pokud to dokáže výdrž baterie o půlku, tak to za to stojí. Pokud to tedy zvládne.

  Lidi, autor zaspal dobu. Podívejte se na Pro a Elite(kabel+PoE) verzi.
  Kupovat akumulátorou verzi je chyba první třídy, neb neskutečně trpí na teploty a brzy odchází.

  Mám obojí a funkční to celkem je, jen wifi je trochu náladová a navíc mi dosti vadí pištění a šum audia (které se projevuje u obou modelů, ať už přes Wifi nebo kabelem).

  ked na branu nalepim stary iphone bude to to iste mozna lebsie a za vyrazne mensiu cenu,ked ho niekto ujebe tak ho najdem.200 eur za zvoncek da len blazon.postarka ma moje cislo ,kurier vzdy vola a ostatny ma nezaujimaju.nech pridu ked som doma…

  Super je taky nemecky Doorbird (verze na zabudovani). Muzu potvrdit z vlastni dvoulete zkusenosti :-) Navic ma relatko na otevreni brany/el. zamku. Mam propojeno s Fibarem. Jedine co mi chybi je Alexa skill, ale treba se nekdy dockam…

Vložte vlastní komentář

celý text