Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A hlavně, že Apple je svatě originální ✌️.

  On je rozdíl mezi inspirací a kopírováním.
  Třeba když přišel X, tak nejen že část čínských firem začala dávat stejným způsobem zadní foťák a vepředu výřez, ale i tu blbou tapetu na displeji (takový ty barevný fleky) dali téměř stejný. To už je docela troufalost.

  Neboj, hnus ktorý sa plánuje pre iOS 11 isto nikto neokopíruje :D Apple bude mať najhnusnejši mobil na trhu :) Teším sa na ovečky ktoré budú v tom hľadať nejakú „krásu“ :D

  ano apple je originalni prisel s prvním dotykovým a fukčním telefonem… ostatni „jen okopírovali dotykove ovladani… :D“

  Apple přišel s prvním dotykovým a funkčním telefonem?
  Opravdu? Co takhle si nejprve něco zjistit.

  Xiaomi bude vždy nanič a nikdy nedosiahne kvalít Applu.. škoda že to droiďáci niektorí nechcú pochopiť a priznať si to

  O jakých kvalitách je řeč? O těch hardwarových určitě ne. Maximálně tak ty softwarové, i když nevím ( viz. IOS 11, Pády Mojave )

  BTW, Měl si někdy nějaký nový Android, když posuzuješ?

  Jestli Trump ten návrat k jednacímu stolu trochu neuspěchal.

  Já bych ještě počkal a tyhle přešlapy čínských firem bych do nové dohody rovnou zahrnul.

  Nestačím se divit, kolika lidem vadí, že Xiaomi okopírovalo tyhlety infantilní Memoji, to je jako někdo z vás doopravdy používá? :D

  Xiaomi vždy kopírovalo od Apple, je to čínské značka a číňané jsou tím známí. Co je ale smutné a zarážející, že Apple zaspal dobu a už kopíruje od čínské konkurence on a nejen po vzhledové stránce, ale i po té softwarové. Např. ,,převratné“ widgety na iPadech, které jsou na Androidu téměř od jeho vzniku nebo tvar foto moduly, který totálně zkazil rozložením čoček a v neposlední řadě i darkmode. A to ještě mozna letos prijde s USB-C, protože lighting fastcharge nezvládne.
  Apple má skvělý software a krásný design (vlastně teď už ne), ale technicky zaostává za konkurencí. A apple kopíruje už dekády let…

  Tady si asi někdo dělá srandu že? Kdybychom použili Vaší logiku, tak si uvědomte, že Apple je technologická firma a widgety spolu s více obrazovkami používal už mnoho let před Androidem (který mimichodem okopčil od základu Google jinak by tu žádný Droid ani dnes nebyl) ve svých počítačích. Takže kde se Google opět inspiroval?
  Mimochodem víceobrazovkový režim i s většinou gest okopíroval Microsoft s příchodem Win8-10 a pořád to funguje tak nějak polovičatě. Look fotoaparátu z tech. důvodů nelze ani jinak pojmout.

Vložte vlastní komentář

celý text