Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ach jaj, to bude vysmechu proti apple, v dnesnej bezdrotovej dobe oni vyvinu system na prenos pomocou kablu, to aby si kazdy nakupil dalsi kabel do zasoby, do prace, do batohu, do kabelky, do auta atd. Snad sa tym nebudu chvalit..

  :) a zase je 10 ci 20 eur v kapse. Ach ten Apple, este keby tie kable boli aj kvalitne nic nepoviem, ale predavaju odpad, ktory sa rozpadava, Cina to na pokyn Applu isto vyraba bez vystupnej kontroly.

  a on Te snad nekdo nuti to pouzit? nikdo prece nerusi moznost bezdratu, ale treba pri prenosu dat z jednoho ip do druheho ip by byl kabel oroste ten nejrychlejsi.

  obvykle sa realizuje pri kúpe nového IP ako sa píše článku jednorazová záležitosť no určite by som nový kábel kvôli jednému použitiu nekupoval ale možno nejaký adaptér korý zmení USB z činy za par dolárov asi áno aj tak by bol len na jedno použitie

  :D:D:D Apple si z nás robí dobrý deň nie? :D Nj. keby má iPhone USB C tak ok. Tých mám doma asi 5, ale ich pri….ný Lightning :D Smejem sa. Ďakujem Apple za pobavenie :D btw kedy budem schopný poslať niečo z iPhonu na iné zariadenie ako iOS? :D tragedy and comedy Apple… Každým rokom viac a viac :D

  Zkuste si představit, že ne každý musí posílat pouze tři fotky, ale klidně se může jednat o několikagigové soubory, což přes kabel bude otázka max minut. Vzduchem desítek minut, ne-li hodin.

Vložte vlastní komentář

celý text