Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ahoj, v poslední době se s vadami Apple produktů tzv. roztrhl pytel. To nepamatuji, obzvláště ne za S. Jobse.
    Co se s Apple děje?!!! Nekvalitní produkt je vždy důsledkem špatného vedeni firmy!!

    To bude prohlášení typu: V malém procentě případů se může stát že produkt nefunguje jak má. A možná když se vám to pokazí tak Vám to opravíme váš Apple.

    Kdyz ctu jak se Apple stale potyka s HW problemy vsech svych notebooku od roku 2015.Tak nemam tuseni cim pak nahradim svuj MBP late 13, jelikoz predpokladam, ze behem nasledujiciho roku bude vyrazen z podporovanych zarizeni 🙁.

    Měl jsem podobný problém s Macbook Pro 2018 – počítač nešel vypnout – po vypnutí se hned restartoval a při uspání počítač cca každé 3 minuty vydával PowerChime zvuk připojení nabíječky. Když jsem ho přinesl do servisu, tak to poznal a vše začlo být v pořádku. Potom jsem to nahrál na video, aby obsluha pochopila, že nejsem úplný běžný Franta uživatel. Musím říct, že jsem dostal náhradní Mac, vyměnili zadarmo desku a přehrál jsem to z TimeMachine a seděl u stejného počítače. S cestou do servisu otázka cca 2 hodin. No když se podívám okolo sebe, tak 2 hodiny týdně zabere pouze update Windows zařízení, během kterých jsou nepoužitelné. Čili ano – za takto inteligentní stroje (navíc s AI, jelikož poznají, že jdou k doktorovi) jsem ochotný dát i více než 40 tisíc.

Vložte vlastní komentář

celý text