Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Protoze mas mause, Magic Mouse mozna uz pujde. Hlavne, ze mas Apple a ani nevis jak se to jmenuje
  Teda pokud nejsi silnej v nemcine 🤣 Tam to je Maus 🤣

  Bohuzel prilis pozde, jako vse. Koho dneska zajima jeste iPad, resp. jakykoliv tablet. Mini je zbytecnej a standarni je moc velkej na to, abych se s nim jeste dneska tahal. To je realita.

  Mě osobně iPad zajímá velmi a to tak, že MacBook mi leží doma jako lopata na úkony typu zálohování, iTunes, komprimace videí atp, zatímco iPad beru do ruky denně od rána do večera a zcela mě pohltila jeho schopnost kombinovat mobilitu a uživatelskou přívětivost.
  Pro mě osobně je iPad nejčastěji užívané zařízení z celého ekosystému Apple.

  Přesně a konečně ho posunuli tam kde jsem to čekal 3 roky zpět. Můžou být rádi, že konkurence spala také. Už si brousím zuby na 12,9

  Jen tak dale, zachvili z toho bude Microsoft Windows.

  Roky používam imac a ibook a žiaľ, bez virtualizovaného Windowsu sa nezaobídem. skúsil som napríkla excel pre mac, ale to je omyl a nie excel. Aj windows má svoju pridanú hodnotu a je fajn, ak človek dokáže využiť výhody oboch systémov.

  Ne, bude z toho Android.

  A az se rozsiri aplikace se Swift UI, (opajcovany Android layout mimochodem), tak to umozni dokonce mit otevrenych vice aplikaci na obrazovce naraz, jak to umi Android uz dnes.

  A az se to na tabletech odladi, stane se z toho novy IOS a ten soucasny zoufaly zprasek pujde konecne na smetak, kam patri.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.