Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Používám u mého Nespresso kávovaru už nějakou dobu a je to super. Jen do něho nesmím večer zapomenout dát kapsli.

  Teď už jen ty kávovary naučit, aby to hotové kafe taky do té postele donesly 😉🤣

  Musis naucit partnerku donasku :-D pouzivam tez u delonghi. A je to fajn vec docela. Minule sem nejak zabrousil hluboko do nastaveni. A nasel zajimave hodnoceni kolik sem uz udelal te a te kavy kolik l vody a mleka atd :-D

  Smím vědět, jak jsi u delonghi obešel úvodní proplach horkou vodou vždy po zapnutí přístroje? Kvůli tomu opravdu nejde udělat kafe z postele leda by Ti nevadilo kafe s příchutí :)

  Já opravdu nerozumím aplikaci na kávu. Siemens mi vysvětloval, jak to můžu využít, když mám třeba návštěvu a každý si navolí přes mobil nebo tablet jakou chce kávu a je to. No jo, ale hrnky musí někdo měnit a když už tam ten někdo je, tak už to může i ťukat. Další věc je zmiňovaný proplach, neznám automatický kávovar, co nemá proplach. Dokonce i jakési režimy spánku, které tu někdo zmínil, aby podpořil myšlenku, jsem nezažil. Každý kávovar má časovač a při startu a při vypínání (pro někoho režim spánku) se kávovar propláchne z hygienických důvodu. Takže ráno zapnout přístroj, doběhnout přiložit hrnek, hupky do postele a rychle nastavit výrobu kávy.

  Appka je v pohodě. Kafe přes ní vařit je kravina, to je rychlejší zmáčknout na displeji kávovaru, ale třeba u delonghi se přes ní dají nastavovat vlastní nápoje (poměry kávy, mléka, množství, času a teploty) a ty se pak uloží jako další nápoje do menu kávovaru.

Vložte vlastní komentář

celý text