Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Při ověřování aktualizace mi vždy vyskočí chyba, takže se iOS 13 nenainstaluje😄
  Někdo stejný problém nebo někdo s řešením?😄

  Hrůza , jsem na veřejné betě a jedna chyba za druhou , nemůžu se dostat do žádné aplikace , vždy se mi otevře jen bílý display a to je vše , aplikace spadne a nic se neděje

  iPhone 6S, při ověřování aktualizace mi to po chvíli vyhodí chybu „Při instalaci softwaru iOS 13 PB došlo k chybě“ Máte někdo stejný problém? Případně jak to řešit?

  Ano úplně stejný problém, měl jsem to již u vývojářských bet, takže se nic nezmenilo. Mistní admin/autor jen psal blbé komentáře, že mu to jede a že je chyba na mé straně. Takže je to větší plošnější problém a některé iPhone 6S to prostě nebere. Snad to alespoň Apple ví a není stejně dutý, jako autor prvního článku.

  Doplňuji, že iPhone 6S, 16GB, měněná baterka neautorizovaně.

  iPhone 6S 128GB bez problému, už se instaluje
  iPhone X 256GB bez problému, už dva dny naisntalován
  iPad Air2 64GB bez problému, už dva dny naisntalován

  Při oveřování instalace ios 13 beta na Iphone SE podobný problém. Profil pro instalaci stažený vicekrát a nic nepomáha. Stále stejná hláška hláška „Aktualizaci není možné nainstalovat“. Před tím mi přišla aktualizace ios 12.4 beta 5. Tato aktualizace funguje. Prosím o možné řešení.

  Takže zatím skrze pozitivní dojmy naistaloval jsem na iPhone X a vše zatím jede jak má, fungují i apple watch a nemusí se aktualizovat watch os.

  mám iPhone XR, inštalácia iOS 13 prebehla v poriadku, problém je ale s Apple Watch kde mi neukazuje notifikácie, ako keby som mal na ruke iba obyčajné hodinky :D nejaké riešenie?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.