Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Letos v Egyptě mé AW4 dostávají docela zabrat, střídám moře, bazény, tobogány, vířivky,… Stále dokola. Ale je pravda, že je ve sprše vždy opláchnu, pustím funkci vodního režimu, aby se dostala voda z reproduktoru a tento proces ještě jednou opakuji. Přežily v pohodě i několikahodinovou jízdu na čtyřkolkách na Sahaře (kde byly totálně zaprášené a horké) i cestu na velbloudech k pyramidám a Sfinze.

  A pk ses probudil a měl jsi ruku v nočníku viď ? A zrovna tu na které nosíš Apple Watch 😁😁😁

  Apple Watch nejsou vhodné do bazénu na plavání.

  Mají pouze 50m což je parametr laboratorního tlaku vodního sloupce bez pohybu. V praxi to znamená vhodné pro sprchování a mytí rukou.

  Pro plavání je vhodný až parametr 100m – také značeno jako 10Atm.

  Na potápění pak od 200m vejš.

  Mimochodem u hodinek to funguje tak že se při otevření mění těsnění a provádí se tlaková zkouška. Pokud se hodinky neotvírají a majitel je opravdu používá na pravidelné plavání je nutné jednou za 3-5 let toto těsnění měnit.

  to Petr2
  kdyby sis ověřil informace nemlel bys tu hlouposti a neztrapnil by ses.
  Apple watch samozřejmě jsou určené a testované pro plavání. Dokonce si můžeš najít videojak to testují. Tak příště prosím nešiř nevědomosti a hlouposti.

  Ty sa ale mas. Vsetci ti velmi zavidime ze otecko a mamicka zaplatili take uzasne dobrodruzstvo. To my obycajni ludia pouzivame Apple Watch iba pri praci na zahrade, kupani v malickom bazeniku a obcas na nejakom lokalnom treku. No, mali sme sa lepsie narodit. :-D

  Sorry jako, ale zaprvé rodiče už nemám a zadruhé u rodičů nebydlím od dvaceti let. Takže deset let. Tak se uklidni.

  Vydrzi opravdu všechno AW2 víc než dva roky pravidelně v sauně i v páře plavání i potápění v moři (na nádech) každý večer sprcha, vana (včetně mýdla, šampionů a pod.) jednou při natirani zahradního domku nutné otření těla hodinek ředidlem. Žádné poškození žádná vada. Teď AW4 stejný cyklus. Nechápu proč s tím všichni tak nadělate….

  Jak jste na tom s měřením vzdálenosti při plavání na otevřené vodě? U mě je to s AW3 spíš tragédie, sice relativně dobře poznají styl, ale vzdálenost rozhodně ne..

  Ano, je to velmi špatné. Vůbec při plavání nepoužívají gps a stačí se otočit na znak a hned to vyhodnotí špatně jako nové kolo. Aktivita má spoustu nedostatků, nejvíc mi chybí autopauza při jízdě na kole.

  Na otevřené vodě GPS právě používají. Je to jiná funkce než plavání v bazénu. Na otevřené vodě to chce prý občas vyndat ruku z vody, aby chytly signál (ideálně plavat znak), pak prý počítají o něco přesněji. V bazénu počítají kola a styl by se měl měnit po uplavání kola (ne uprostřed bazénu).

  Včera jsem poprvé šla plavat s Apple Watch 5 a dnes jsem zjistila , ze mi nefunguje mikrofon tudíž mužů přijmout hovor ale volající mě neslyší . Tak mě to pěkně štve

  Zdravim, me ted po 30m navsteve bazenu prestaly fungovat (bazen teplejsi, plavani s detmi) porad cerny display a pred tim se zacaly sekat a byly horke.. mam dat na nabijecku a modlit se at zacnou fungovat? 🙏🏽 Mam aw se. Diky

  3 roky jsem mel AW3, bazen, sprcha, koupak vzdy vydrzeli a ted pred par dny jsem byl v aquaparku a hodinky nejedou.. v ten den bezeli, tisickrat se restartovali a pak se uz nezapli. Chjo 😒

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.