Diskuze k článku

Zpět na článek

  Letos v Egyptě mé AW4 dostávají docela zabrat, střídám moře, bazény, tobogány, vířivky,… Stále dokola. Ale je pravda, že je ve sprše vždy opláchnu, pustím funkci vodního režimu, aby se dostala voda z reproduktoru a tento proces ještě jednou opakuji. Přežily v pohodě i několikahodinovou jízdu na čtyřkolkách na Sahaře (kde byly totálně zaprášené a horké) i cestu na velbloudech k pyramidám a Sfinze.

  A pk ses probudil a měl jsi ruku v nočníku viď ? A zrovna tu na které nosíš Apple Watch 😁😁😁

  Apple Watch nejsou vhodné do bazénu na plavání.

  Mají pouze 50m což je parametr laboratorního tlaku vodního sloupce bez pohybu. V praxi to znamená vhodné pro sprchování a mytí rukou.

  Pro plavání je vhodný až parametr 100m – také značeno jako 10Atm.

  Na potápění pak od 200m vejš.

  Mimochodem u hodinek to funguje tak že se při otevření mění těsnění a provádí se tlaková zkouška. Pokud se hodinky neotvírají a majitel je opravdu používá na pravidelné plavání je nutné jednou za 3-5 let toto těsnění měnit.

  Vydrzi opravdu všechno AW2 víc než dva roky pravidelně v sauně i v páře plavání i potápění v moři (na nádech) každý večer sprcha, vana (včetně mýdla, šampionů a pod.) jednou při natirani zahradního domku nutné otření těla hodinek ředidlem. Žádné poškození žádná vada. Teď AW4 stejný cyklus. Nechápu proč s tím všichni tak nadělate….

Vložte vlastní komentář

celý text