Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A českým iPhone uživatelům opět nebude vadit, že si platí za službu kterou nemohou využít. Začíná toho být čím dál víc.

  Bruto
  Za to se bude platit?

  Ano, je to pochopitelně (jako spousta dalších služeb Applu) zahrnuto v ceně zařízení.

  Takže třeba ty, v ČR, můžeš využívat některé služby Apple jen omezeně, některé vůbec, ale cenu třeba iPhone máš stejnou, jako zakazník v USA, který má o poznání lepší funkce v telefonu, než ty. Na to tu poukazuje @Bruto

  ach jo napr naša ulica je na street view už cca 4 roky tomu zodpovedá aj kvalita a použitá technológia tento článok je tak trocha neobjektívny google snímalo v určitom čase s určitou technológov pokiaľ mám info tak už prebieha aktualizácia podkladov novou technológov s strojovým učením u Google a znova bude aj Slovensko v rokoch 2019 2020 nasnímané zato kedy apple príde do Európy a pozriem treba mesto v chorvátsku kam sa chystám sa nedožije ani moja dcera lebo to je tak Apple len USA a inde skapal pes

  Takže technológia z roku 2019, prekonáva tu z r. 2007. Wow. Tak prekvapivé, ale toto sme už zažili. Keď prišli Apple Mapy, tak si svoju výhodu postavili na Flyover a skutočne, ich 3D pohľad bol niekde úplne inde oproti 4 až 6 rokov starým podkladom v Google Earth. Lenže o rok prišiel kompletný redizajn Google Earth s úplne novými 3D podkladmi, ktoré svojími detailami spravili Flyover zastaraným.
  Chcem tým povedať, že Google svoju technológiu neustále vylepšuje, a je len otázkou času kedy sa dostane na podobnú, či vyššiu plynulosť.
  Plus: najväčšia výhoda je dostupnosť. Keď sedím v práci a vravím kolegovi: „Tam si otvor Street view.“ Tak mu stačí zadať: maps.google.com a pacnut toho oranžového panáčika a už mu poviem tu na Pekařskej v Brne táto zelená budova. A je jedno či pracuje na Macu, Linuxe alebo oknách.
  Druhá výhoda: je pokrytie…a tu Apple potrvá tak zhruba 8 rokov kým dosiahnú úroveň Street view

Vložte vlastní komentář

celý text