Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdyby raději odstranil Apple podmínku aktivace v místě nakupu. Japonský watchky a EKG nemůžu prostě rozbehat. Vždyť je to hrozny nesmysl. Je jedno kde si to člověk koupí ne? Tohle mi nejde na rozum.

  To je fakt zaujímavé, keď sám Apple proklamuje že meranie ECA G

  sorry preklep, meranie EKG je orientačné…

  Ano je orientacni. Ale apple je asi nejpresnejsi v ekg oproti jinejm naramkum a hodinkam. Ale zpet k vam. Uprimne za tim vidim jen aby ona zdravotni pojistovna nalakala k prechodu k nim. Je to jako vsude. Jen marketing. Asi jako jaka pojistovna proplati todle a tam to. A ktera ma lepsi bonusy prispevky. Takze jen marketing jako vsude.

  Jasně, že si chce udržet stávající a získat nové klienty kvalitou svých služeb. Vždyť tak by to přece mělo být. A nejen ve zdravotní pojišťovně.

  Tak je to vsude a vzdy bylo. Jen byli takzvane podpuktovky jak u bank tak i u operatoru. Clovek si musel vyjednat lepsi podminky u banky i operatora atd. A zde jen jedna zdravitni pojistovna si rekla proc ne ?? Apple to ma ze vsech nejpresnejsi mereni proc si z toho nejak nevyuzit ? A nekdo ma dobry napad v pojistovne a verim ze tim prilaka xxx zakazniku. A verim ze brzo pribudou dalsi.

  tak ta možnost změřit s EKG v momentě obtíží je fakt game changer, to se ví, otázka je jestli z té křivky doktor vykoumá víc než já, asi možná jo. Navíc s novýma watchkama to dozná asi dalších vylepšení

  Uz se tesim na dalsi kontrolni mechanismy jak me bude pojistovna hlidat. Pribude jeste treba test moci ? Jeste jim k tomu nasdilim obsah lednicky, a pak mi akorat prijde dopis co vse je obsazeno ve vyluce v pojisteni.

  Je docela zajímavé, čo vše negativní je možné najít na benefitu, který umožňuje nechat si zdarma popsat EKG křivku kardiologem. České zdravotní pojištění žádné výluky neumožňuje. Pokud v tom vidite problém, myslím, že Vás nikdo nenutí něco takového dělat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.