Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak ta podpora smb je pecka ak to funguje. Este keby sa dal nastavit nejaky autoupload fotiek na nas tak super. Mozno cez nejaku skratku by to slo. Tak na toto sa tesim.

  Kde a jak je možné si stahnout a nainstalovat IOS 13 Beta 2? Diky

  Tak aktualizace už nejde nainstalovat. iPhone 6S

  Profil stažen
  Aktualizace stažena
  Restart – dokončen
  Instalace – zasekne se na Ověřování aktualizace.

  No paráda, s těmi poznámkami jsem psal feedback snad už v iOS 11, posouvat odškrtnuté dolů, droid to má už snad x- let. Tomu říkám fofr :-D

  Čaute, já mám problém po aktualizaci s oznámeními na watch os 6 beta 2, mam ios 13 beta 2, sms se na hodinkach objevi po chvili ale whatsapp, messenger atd. Nezobrazi. Dela vam to taky?

  Mne pomohlo odinštalovanie messengra z telefónu aj z hodiniek, následne reštart telefónu aj hodiniek a nainštalovanie messengra a šlape to. To isté mi pomohlo aj pri prvej bete.

  ahoj lidi , mám ipad mini 1 generace a ios mám 9.3.5 .. lze to nějak aktualizovat ? jelikož mi tam nejde nic stáhnout a je mi k víte čemu …. zkoušel jsem apple beta soft a pri instalaci a následném restaru nakonec nenalezen nový soft ke stažení ..

  Vypadá dobře, jen mi po instalaci beta 2 nefunguje ani jedna systémová aplikace Applu (počasí, watch, připomínky, úkoly, mail, mapy, kontakty, …). Tváří se jako odinstalovaná, ale z app store nejde znovu nainstalovat. Hodinky nejdou spárovat bez watch v iphone XR. Taky nefunguje Equa Bank.

  Zdravím, dnes z ničeho nic po dvou bezproblémových dnech s iOS 13 beta 2 na iPhone 6S, přestaly fungovat všechny aplikace. Žádná aplikace (mimo safari, mapy, galerii atd.) nejde spustit. Vše okamžitě po kliknutí na ikonu spadne.
  Prosím o radu.

Vložte vlastní komentář

celý text