Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdo by si kupoval pouzdro nebo ochranné sklo na Apple Watch?

  Asi nikdo , proč by někdo dával přes 1000 Kč
  Když za ty prachy muže mít ochranných sjel několik z internetových e-shopů za par desítek KČ 😁 

  Všechna ta skla jsou naprosto k ničemu. Měl jsem výše recenzované a dalších několik desítek z Aliexpressu a všechny jsem nakonec vzal a vyhodil. Nikdy nedrží na 100% a když už, tak zase s nimi hodinky moc nereagují. Apple Watch prostě samotné.

  No…s těma rolexkama to asi není úplně ten pravej příměr, ale, že se to nedělá to je jasný…taky by mne to nenapadlo..stejně jao si dávat ochranné sklo na telefon.
  Dívali jste se na cenu té powerbanky?:-)))))) skoro 2,7k…taky slušný..

  Jste blázen? Srovnávat Rolexky s AW je jako srovnávat Bentley a Fabii. Já osobně na AW ochranné pouzdro mám. Nejsem metro ani homosexuál, design mě nezajímá. Hodínky mám přes rok. Dělám s nimi úplně všechno. Na baráku, na zahradě. Jsou naprosto bez jakéhokoliv škrábance. Prakticky jako nové. Až je budu prodávat, tak se to bude hodit.

  Hodinky nejsou telefon. Až je budete prodávat, tak za stejně už to bude za poměrně nízkou cenu, kde stav nikdo neocení. Důležitější bude stav baterie.

  Co jste tady za exoty? Nedávat ochranné sklo na mobil? Proč jako? To něčemu vadí? To se jako čumíte na poškrábaný displej? To je cool nebo nějaká známka „lepšího“ uživatele?

Vložte vlastní komentář

celý text