Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    hlavně se modlím za podporu apple pencil na novém iphonu

    Zapomeň, aby to bylo k něčemu museli by od samsungu koupit s-pen, tedy malej stylus co jde strčit do těla mobilu a nemusí se nabíjet. A to apple nikdy neudělá.

    Apple ešte neprekročil ani ten krok zpátky. Je stále pár krokov pozadu, čo samo o sebe nemusí byť stále zlé. Najvtipnejšie sú rekcie skutočných iovečiek ako nič nie je potrebné a následne po zavedení začne všetko zázračne dávať zmysel. Samotný pencil, myš, klavesnica, otg ….. Dá sa o tom písať veľa. Bohuziaľ apple úplne nemože za stadovú skupinu svojích fans.

    S-pen na řadě Galaxy Note bohužel nemá konkurenci. Proč nikdo na světě není schopnej udělat high-end telefon s funkčním stylusem jako Samsung? Byly nějaké pokusy od LG, ale to bylo plivátko za pár tisíc jen s pasivním stylusem. Konkurence je vždy třeba. Jinak nedám na s-pen u Note 9 dospustit, používám denně.

    Jako je zajímavé, že nikdo ještě nezkusil plně napodobit Note se stylusem v těle telefonu. Buď se bojí, že nezvládnou pak narvat větší baterku,zachovat voděodolnosti atd,nebo na to Samsung má nějakou ochranou známku a nebo mají někde mezi sebou „dohodu“, že prostě note je samsungu kdo ví.

Vložte vlastní komentář

celý text