Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Myslím, že spousta místních mudrprdelantů bude psát, že určitě nebude (nebo maximálně, když bude vypnutý, nebo když bude puštěna hra Prší).

  Grafiky od amdcka se prehrivaji a jeci i kdyz jsou vypnuty

  Prehrievajú sa iba tak Nvidia RTX 2070 a vyššie. Na RTX 2080 Ti namerali v záťaži 95 Celzia a pri Founder až 102 Celzia. :D Nikdy som na RX 580 8GB nemal v AAA hrách viac ako 65 Celzia.

  jak bys taky mohl, vždyť ta tvoje 580 má výkon jako muzejní GTX 1060 a tu zvládneš uchladit i v notebooku

  Pro domacího uživatele se mi pořád jeví jako nejlepší alternativa nový Mac mini :-( Se smutkem to říkám proto, že do iMac 4K mi do displaye proniká prach a ta mašina bude za chvíli na odpis :-( Přitom střeva by ještě nějaký pátek stačily. Jestli se tohle s léty projeví i u iMac Pro, tak potěš pozadí…

  Apple chlazení neumí, to se již potvrdilo. U čehokoliv s trochou výkonu jim to throtluje trochu dřív než by člověk čekal…tady to nebude jiné, na to bych si i vsadil. Já musím chladit 6c vodou, oni chtějí chladit 28c pasivem…??? To fakt ne. To dlouhodobě nelze….Mě litá jedná 1080ti s twinfrozr (a s 12tflops) k osmdesáti, i přes, a oni chtějí chladit čtyři takové čipy (54 tflops, navíc amd) jen za pomoci airflow v bedně…uff, to fakt ne. No, přeju jim hodně stesti…pokud to bude fungovat, smeknu klobouk.

  Čili, tiché to bude…než začneš něco dělat…tohle ale dělá, dříve nebo později, i konkurence

  Heh, vypada to, ze v Applu potrebuji do managementu nejake lidi s elementarni znalosti fyziky.

  Viz ta komedie s bezdrat nabijeckou, ze je to hovadina vy jim tekl kazdy zak elektroprumyslovky, kde uz probirali transformatorovou rovnici.

  V tom stroji je zdroj 1.4 kw, to je vykon rychlovarne konvice.

  Tohle lze tise uchladit jedine vodnikem, slusne sady se prodavaji kolem 5000Kc.

  Divim se, ze do pocitace za tyhle komedialni oenize se vodnik nevesel.

  Tahle vec pri zatizeni bude brutalne throttlovat.

Vložte vlastní komentář

celý text