Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jo vidím to +- stejně, jen mi to letos přišlo takové hrozně neuspořádané a chaotické, takže jsem měl chuť to po pěti minutách vypnout. Novinky super, o tom žádná, ale ten způsob prezentace?

  ciferniky stvu aj mna, skoro vsetky su nepouzitelne pre mna, nechcem pozerat na palicky bez cisiel a odhadovat kolko je hodin ani pozerat sa na dalsich 7-8 cifernikov s jednym malym typom digitalneho casu. Chcem pozriet na hodiny a vediet jasne behom sekundy kolko je hodin a na to viem pouzit tak 2 ciferniky z tych vsetkych. Predpokladam, ze to je naschval aj ked nevidim dovod preco by nemohli dat 2 typy cifernikov okruhly a obdlznikovy kde by som si mohol menit typ cisla a velkost cifernika + tapetu by som si dal aku chcem. Tymto jednoduchym sposobom by som si mohol vytvorit v podstate akykolvek cifernik aj sam. S hodinami som velmi spokojny o tom ziadna akurat tie ciferniky ale co narobim, toho sa nedockame pravdepodobne nikdy. Tomu co to vymysla by som ldal ieskovicou po prstoch, natrieskat vela udajov a vela farieb, je to velmi chaoticke.

  ciferniky stvu aj mna, skoro vsetky su nepouzitelne pre mna, nechcem pozerat na palicky bez cisiel a odhadovat kolko je hodin ani pozerat sa na dalsich 7-8 cifernikov s jednym malym typom digitalneho casu. Chcem pozriet na hodiny a vediet jasne behom sekundy kolko je hodin a na to viem pouzit tak 2 ciferniky z tych vsetkych. Predpokladam, ze to je naschval aj ked nevidim dovod preco by nemohli dat 2 typy cifernikov okruhly a obdlznikovy kde by som si mohol menit typ cisla a velkost cifernika a farebnost + tapetu by som si dal aku chcem. Tymto jednoduchym sposobom by som si mohol vytvorit v podstate akykolvek cifernik aj sam. S hodinami som velmi spokojny o tom ziadna akurat tie ciferniky ale co narobim, toho sa nedockame pravdepodobne nikdy. Tomu co to vymysla by som dal ieskovicou po prstoch, natrieskat vela udajov a vela farieb, je to velmi chaoticke.

  A už konečně někdo ví, zda iOS 13 bude i pro SE?

  Proboha, mluvili o tom i na te prezentaci, ze A9 výš. Takže už naposledy, ANO, SE a 6S nahoru dostanou iOS 13. Je potřeba buď sledovat prezentaci nebo číst jiné weby.

  K blbému dotazu dostane autor blbou odpověď. Ne, iOS 13 nebude pro iPhone SE, ale jenom pro iPhone 7 a novější.

  Ale noták… Zjednotušeně požadavek je 2GB RAM. Takže A8 a výš, kromě iPhonu 6(Plus).

  iOS 13 is compatible
  with these devices.

  iPhone XS
  iPhone XS Max
  iPhone XR
  iPhone X
  iPhone 8
  iPhone 8 Plus
  iPhone 7
  iPhone 7 Plus
  iPhone 6s
  iPhone 6s Plus
  iPhone SE
  iPod touch (7th generation)

  Plně souhlasím s autorem co se týče icloudu
  5G za 25 kč je strašná rána. Za to můžu jít dvakrát na velkou stranu a jednou na malou
  A těch rohlíků a skoro celej chleba bez másla.
  Autore je to služba ,buď ber nebo nech ležet
  Že má někdo něco zadarmo ,to vždycky stojí za 💩

  Spíše bych uvítal možnost ,si to zaplatit dopředu a ne každý měsíc.
  Protože nechci mít na kartě kvůli tomu povolené platby na netu.
  A nebo řešit ,že si je v ten určitý den povolit.

  Mě, jakožto BĚŽNÉMU uživateli, 5gb na iCloudu bohatě stačí, nemám potřebu si kupovat víc, když mám použitých necelých 2,5gb. Není třeba to zvyšovat, běžnému uživateli to stačí.

  Stačí to v případě, že buď vůbec nefotíš a nenatáčíš, nebo fotky a videa zálohuješ jinam. Na běžné zálohy synchonizaci bez fotek a bez videí těch 5Gb (pokud člověk nemá 20 obrazovek aplikací) asi stačí. Já mám u Applu taky pouze těch 5Gb, ale fotky a videa synchronizuji přes Google foto (kromě Macu požívám i noťas s win). Zde mám neomezené úložiště (omezení je pouze velikost jedné fotky do 15 mb a fullhd video). S fotkami se jak v aplikaci, tak na webu skvěle pracuje, vytváří alba atd. Důležité dokumenty mám zase v Dropboxu (rovněž skvělý napříč platformami a 2gb zdarma)… kdybych nemusel dělat i na windowsech, tak bych si ale asi těch 50gb u apllu platil a řešil vše přes icloud

  Mám kolem sebe spoustu běžných uživatelů, tj. lidí, kteří technice nerozumí, na iPhone si fotí fotky z dovolené a sem tam poslouchají nějakou hudbu. Prakticky všichni si připlácí za 50 GB úložiště, protože základních 5 GB jim nestačí.

  Jinak já mám aktuálně obsazených 48 z 50 GB. Jen záloha iPadu Pro má přes 10 GB. Fotky 8 GB (a to toho moc nefotím, videa netočím vůbec). 2 GB iMessage… Vážně nechápu, jak může někomu stačit základních pět giga :-)

  Možná by bylo fajn si uvědomit, že WWDC je DEVELOPER konference a myslím, že z tohoto pohledu Apple splnil vše do puntíku, primárně pro vývojáře keynote byla – SwiftUI, Apple login, Mac Pro.

  Možná proto, že si i Apple uvědomil, že je to konference pro vývojáře, tak ty „nezajímavý“ produkty představil před WWDC jen na webu. Za mě v pohodě.

  Co se iCloudu týče, štve mě hlavně to, že 5 GB je celkem. Očekával bych, že dostanu 5 GB za každé zařízení, které aktivně používám. Jestliže si od nich koupím telefon za 35 tisíc, tablet za 35 tisíc a Mac za 45 tisíc, očekával bych trochu víc než 5 GB celkem. Na to se mi nevejde ani záloha iPadu :D

  Já si platím 2TB iCloudové uložiště a nenapadlo by mě se cítit nějak poškozen tím, že za to musím platit. Mám možnost ho sdílet v celé rodinně a považuji to za skvělou službu, za kterou si vždy rád zaplatím.

Vložte vlastní komentář

celý text