Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na tohle existuje perfektní aplikace iDays, která v rámci banneru zobrazuje kdo má jmeniny a v určitý čas upozorňuje na jmeniny od lidí, které máte ve svých kontaktech. Rozhodně doporučuji spíše toto.. ;-)

  Nezobrazí se mi žádné Povolit, ale jen možnost Stáhnout soubor a pak výběr z aplikací v  nichž to chci otevřít – ale Kalendář tam není… (iP7, iOS 12)

  Neprakticke lepsi externi app a widget a vim to hned. I me upozorni po pristupu kdo ma svatek atd. Todle je k nicemu jen zmatek v kalendari. Todle je o nicem uplne. Statni svatky ok ale mit den co den tecku v klaendari a pak zmatkovat ohledne schuzek nastev dr atd. Opravdu lepsi appka je jich vice a jsiu super. Nektere funguji i na ipadu. A bzdy uderem pulnoci mi naskoci notifikace kdo ma dnes svatek.

  Šlo by dat pryč aby to neukazovaly ty tečky u dnů ? Špatně se mi pak orientuje kdy mám co naplánováno .Nevi někdo ?

  Ne nejde odstranit tecky jen zmena barvy. Todle je k nicemu mate lepsi externi aplikace comtoho umi vice atd. A hlavne vas bude i upozornovat kdo ma z vasich kontaktu svatek. Todle je nepouzitelne. Ty svatky jsiu ok ty mi schazeli nejvice. Ale todle je k nicemu jen bordel v kalendari nic vic.

  Nic moc.Čekal bych větší funkcionalitu. Ok v IP X Max se kontakty zobrazují, ale ve widgetu kalendář jméno není, takže musím otevřít v kalendáři den abych viděl kdo má svátek ? Taktéž IP Pro kalendář převzal z cloudu, ale už nezobrazuje jména ?
  Tak vám NEVÍM …

  Existuje nějaká možnost, že by se svátky zobrazovaly jen změnou barvy datumovė číslice bez přidání tečky pod ní? Tečky by se zobrazovaly jen u samostatných událostí. Pokud se tam totiž dají i jména, tak jsou tečky úplně všude, a pak už tam nemusí být vůbec.

Vložte vlastní komentář

celý text