Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dalsi scenar je ze to zasahne i sekci notebooku kdy Huawei nebudou dodavat cipy graficke karty a ani MS nebude dodavat operacni system.
  Nicmene Huawei bude mit nejhezci tezitka ci podlozky pod nohu stolu. To se musi nechat. Zlaty Apple.

  Ten uz existuje. Intel, Nvidia a MS dali pápá. Huawei je v dobe kamenne.

  Tolik asi ktomu jak tu hua joudove tvrdi ze huawei vyrabi top hardware a vyvyji top software. Jsou to jeste vetsi skladacky nez apple.

  Jak snadné je nahradit Qualcomm, nebo Intel nedávno okusil na vlastní kůži Apple. Idea, že Hua najde náhradu, kterou akceptuje západní trh je utopie. Nenajde. Ne v nejbližších 5-ti letech.

  Stejně tak nenahradí Google pro trhy vně Číny, neboť jiní výrobci budou Google plně podporovat, takže sáhnou po jiném produktu.

  A na čínském trhu Google prakticky jen paberkuje už celá léta. Na tom mu vážně nezáleží.

  Čína si musí rozmyslet jak to vidí dál. Chce pokračovat v hrubé diskriminaci zahraničních firem na čínském trhu a raději podstoupit rozhodnou západní nevoli, nebo narovná podmínky oboustranně jednotné pro volný trh?

  Není to na USA, je to jen na Číně.

  Nějak tady postrádám plejádu těch frajerů odborníků a vizionářů kteří jakožto majitele Huawei vykřikovali o kolik je lepší jak je výkonnější a jak jsou úplně někde jinde oproti Applu. Nicméně chápu že teď stojí fronty zastavárnách aby se toho jejich krámu rychle zbavili.

  K zadnemu odstrihnuti Huawei nedojde, nakonec se dohodnou, jako vzdy. Huawei nakonec odsouhlasi, ze pujde USA na ruku a bude ji predavat informace, stejne jako Apple :-D Tenhle duvod, Vas ovecky nenapadl?

Vložte vlastní komentář

celý text