Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud se nemýlím, tak článek je napsán ve špatném duchu. Bolt nemá žádnou společnost na elektrická autíčka. Jedná se o značku Bolt (dříve Taxify), které Usain děla Ambasadora.

  dojezd 100m jsem očekával taky.
  U benziňáku prý musíme zahrnout do nákladů i cenu paliva. Tohle auto je šlapací? Nebo se elektřina neplatí podobně jako se u ní nepočítá CO2?

  neplatí páč s touto nákupní taškou jinam než do obchodáku jezdit nebudeš a tam se zatím dobíjení neplatí je ZDARMA

  ZDARMA není nic, cenu za dobíjení si obchoďák nechá zaplatit např. v ceně nabízených služeb nebo zboží.

  Holt platí „ševče drž se svého kopyta“, takové auto si snad koupí jen cvok.
  Bolt se holt řadí ke sportovcům, kteří si myslí že mu sportovní úspěchy budou prodávat.

  A s tímto zrovna nesouhlasím. Bydlím na dědině 6 km od města. denně vozím děti do školy, celkem tedy 24km, a mezitím auto vždy 7h stojí. třeba pro mě naprosto dostačující. NA dlouhé cesty mám velké auto na benzín. A právě o nějakém takovém levném menším ( ale pro 4 lidi) docela uvažuju.
  Na střeše mám fotovoltaiku a tak bude aspoň jak energii výhodněji spotřebovávat.

  Elektromobil mimo mesto je totalni chujovina. Ve meste to ale smysl dava. I kdyz tohle je asi opravdu uz dost prehnany. Nicmene dvoumistny elektro se slusnym kufrem a dojezdem cca 100-150km je idealni. Jinak receno – musi to u stredne velke metropole dojet z jednoho konce na druhej a zpatky s rezervou rekneme 30%. Musi to by kratke kuli parkovani napric, na vybavu a pohodli lze kaslat – jde o priblizovadlo, zadny GT (v puvodni slova smyslu). Nic takoveho vicemene ale neexistuje. Nebo o tom alespon nevim. Sand trochu se tomu blizi akorat e-aixam.

Vložte vlastní komentář

celý text