Zavřít reklamu

Již po dobu několika let se v rámci operačního systému iOS stále řeší stahování videí z YouTube do iOS. V minulosti se jednalo o složité postupy, kdy jste si museli stáhnout různé aplikace, přes které jste stahování mohli provést. A aby to nebylo tak jednoduché, tak pro přehrání staženého videa jste si jej museli navíc pouštět uvnitř stažené aplikace. Těmto složitým postupům už ale konečně odzvonilo. V dnešním návodu si ukážeme, jak lze jednoduše stáhnout jakékoliv video z YouTube přímo do vaší galerie, a to bez použití aplikace třetí strany. Jedná se o opravdu jednoduché postup, který si zcela jistě ihned zamilujete. Zdržme se tedy úvodních formalit a vrhněme se přímo na věc.

Jak stahovat videa z YouTube přímo do galerie

Jedinou aplikaci, kterou budete v tomto případě potřebovat, je aplikace Zkratky od jablečné společnosti. Pokud ji ještě nemáte staženou, najdete ji v App Storu, anebo pod tímto odkazem. Po nainstalování aplikace klikněte na tento odkaz, který vás přesměruje na přidání zkratky Download YouTube do vaší knihovny. Tuto akci potvrďte stisknutím tlačítka Načíst zkratku.

Nyní si v aplikaci YouTube najděte video, které si chcete stáhnout do vašeho zařízení. Jakmile tak učiníte, tak pod videem klikněte na tlačítko Sdílení. Ze spodní části displeje vyskočí menu, ve kterém je třeba se přesunout doprava, kde se nachází tlačítko Více, na které klikněte. Otevře se další menu, kde už jen stačí kliknout na ikonu Zkratky. Pokud se zde ikona Zkratky nenachází, tak klikněte na možnost Další, zaškrtněte možnost Zkratky a klikněte na Hotovo. Poté se otevře aplikace Zkratky, kde se nachází dříve stažená zkratka Download YouTube. Na tuto zkratku klikněte. Poté se provede celý proces stahování videa. Na závěr se vás zkratka zeptá, zdali chcete video uložit, anebo jen sdílet. V našem případě chceme video uložit, a proto klikneme na možnost Save to photo album. A to je vše, vaše video z YouTube se nyní nachází v galerii aplikace Fotky.

Pro další stahování videí už stačí pokaždé provádět postup v druhém odstavci. Zkratka pro stahování videí už vám v aplikaci zůstane, nemusíte ji pokaždé přidávat znova. Zkratka pro stahování videí z YouTube nám jen potvrzuje, že v aplikaci Zkratky od jablečné společnosti lze provádět snad doopravdy všechno.

YOUTUBE_download_ios_Fb

Související články

Dnes nejčtenější

.