Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bohužel musí se snažit konkurovat ostatním výrobcům a cesta je více čoček no 😞

  Já jsem nikdy nic od Jabka neměl, ale vždycky jsem je vnímal jako firmu, která si jde naprosto vlastní cestou a ostatní se snaží spíše od Jabka kopírovat než naopak. Pokud se tenhle trend mění, tak to podle mne značí jediné – a to, že Applu ujíždí vlak. A jak už tu někdo psal – Jobs se obrací v hrobě.

  Takto isto všetci nadávali na dizajn antén pri príchode iphonov 6/6S 😂😂a každý si ho kúpil..myslím, že sú dôležitejšie veci ako toto,,je to dizajnový jazyk Applu a komu sa nepáči nech si kúpi obal ktorý to zakryje alebo nech si kúpi konkurenciu 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️a svet sa točí ďalej ✌🏻

  Tohle muze bejt pro Apple docela prusvih. Tohle si muzou koupit fakt jen nadsenci, co z Cupertina kupujou uplne vsechno, nebo lidi, co si libujou v tezkym bizaru! Normalni lidi tenhle zjev koupi prece nemuzou. Zlata moje sedmicka. Vypada to, ze minimalne dalsi rok u ni zustanu. S budu se modlit, ze treba za rok si vezmou ponauceni a apple designeri nebudou pri vyvoji designu na LSD. 😂

  Kdyz v roce 2014 udelali iPhone 6, rikam si, je hnusnej, bradavice na zadech..snad ji casem nejak dizajnove vychytaj… mno a vida, uz to neni jen bradavice, uz je to vyhrez vpredu a hnus vzadu! Doufam, ze to bude kostovat aspon 30k czk.

  Hehe, musím se smát, když si vzpomenu na jablíčkáře jak si dělali srandu s Huawei Mate20 s plotnou u vařiče, a teď to má Aplle také a ještě horší. To je mnohem lepší tři čočky pod sebou jak to mají současné vlajkové lodě Huawei, nebo Xiaomi, a nebo vedle sebe jako Samsung.

  Sir Jonathan Paul Ive je asi na dlouhodobé dovolené?? Myslím, že toto by za Steva neprošlo.
  Jako Wtf? Moc si přeji, aby to nebyl finální vzhled, jinak se můžeme těšit na další smutné zprávy za 4Q/2019. :-( chjo…

  Vyčkejme v klidu na release, nicméně i blbci je jasné, že tam jedna optická soustava ze zrcadlovky naprat nepůjde, tak se holt zkouší sestava více čoček s různými parametry, aby se docílilo co nejkvalitnějších fotek. Faktem je, že fotky z Xs Max jsou fakt už na úrovni, nedávno jsem porovnával s fotkami ze 6 Plus a rozdíl je markantní.

  Zadek není tak podstatný, stejně to dá většina do krytu.
  Horší je přední část, respektive ten horní výřez, kterého by se měli koukat zbavit, už to dnes vypadá hrozně a mizí to i ze střední třídy. Poslední roky toho Apple u iPhonu moc nepředvedl, Xko byla jen odpověď na konkurenci…prostě zaspali.

Vložte vlastní komentář

celý text