Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já si uplně nemyslim, že by šel Apple tímto směrem. Jako, že by vyšel iPhone 11/11 Max a k tomu by vyšel iPhone 10R 2? Ano tenkrát vyšel společně s iPhonem 6S iPhone SE, ale neřekl bych, že teď budou mít všechny lite verze svoje generace typu SE 2, 10R 2 atp.

  Bude to tak – z titulu že xs a max sú totožné – a potrebuješ k nim osekaný model pre väčšinu – veď práve ten tiahol a hlavne kvoli že to bolo najlacnejšie najnovšie zariadenie – keby si ho vynechal tak ti rovnaké množstvo zakazníkov xr nekúpi rovnaké množstvo xs. Takto to nefunguje. Aj pri Xku ostali lacnejšie 8 a 8plus.
  A minimálne ma Apple prieskum čo ľuďom stačí.

  Osmička a XR sú dve absolútne odlišné zariadenia zamerané na veľmi rozdielneho koncového zákazníka. Jediné, čo ich ako-tak približuje, bola cena pri uvedení. Apple určite uvedie na trh nejaký mainstream model, ale postaví ho proti Samsungu 10e a Pixelu 3a. Podľa toho si vieme odvodiť, aké parametre budú chcieť dorovnať.

  @Imperator – Jasné, že 8 a Xr nie je to isté…8 je pre ľudí, ktorým vyhovuje Home button a Xr je pre tých, ktorí nie sú ochotní dať toľké prachy za Xs, ale chcú niečo nové/podobné Xs. by si mal uvedomiť, že konkurencia nespí a taký Pixel 3a a S10e určite zamiešajú karty. Pixel 3a so svojou cenovkou, podporou minimálne na 3 roky, nadupaným fotoaparátom, ktorý dnes ľudia chcú a navyše čistým Androidom bude viac, ako dobrý konkurent. Nie každý potrebuje najlepšie parametre. Má pekný OLED dispelj, skvelý fotoaparát, je ľahký a lacný. To bude v krajinách, kde je oficiálne dostupný určite predajný hit.

  Pixel nikdy nebol a nebude hit 😊
  S10e beriem, p30 lite beriem, pixel nie

  Iphone 8 a xr maju zhodnú cenu – ziadne touchid nehra rolu po ňom za rok ani pes neštekne – ešte by som bral rozmery – ale aj tie dnes prebije cena – inak je o vacsie telefony zaujem takze to je v pohode.

  Tak doteraz Pixel nebol konkurent, ale teraz s tými lacnými modelmi už je :) A neviem, kde si zobral, že 8 a Xr majú rovnakú cenu :D
  A ver tomu, že je mnoho ľudí, ktorým Touch ID vyhovuje viac…a aj pri Pay je to pohodlnejšie, ako Face ID, kde najprv musíš telegón odblokovať a až potom priložiť…pri Touch ID stačí na zamknutej obrazovke 2x stalčiť Home button a je to :)

  Prosím hlavně ať se všechny tyto predikce a „úniky“ nevyplní, je to fakt odporné. Pokud ano, tak poprvé plánuju vyzkoušet nějaký slušný android

  Pamatuju doby, kdy Apple prodával jednu generaci iPhona… a byllo to dobrý. Pak začal ponechávat starší verzi v prodeji i po uvedení nový… I to ještě šlo. A dneska je toho v prodeji zbytečně moc.
  Jestli chtěji něco „dostupnýho“ OK ať udělaji něco po vzoru 5C který stával 5 tisíc jako entry model. Určitě né 20 a k tomu pádlo jako kráva.

Vložte vlastní komentář

celý text