Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ak by sa chcelo NASA vrátiť tak nech vytiahne výkresy Apolla a šup do vesmíru…ale to by muselo tie výkresy mat…lebo potom sa dočítam v Novom Čase, že sa NASA boji, aby na mesiaci neboli až po Čínanoch😁🤔…no ale zatiaľ lietajú na Ruských motoroch a na ISS platia letenku na Ruských Sojuzoch…a tak ľahko sa to ani nezmení…všetky tie USA plány sú len vlhké sny…chcú si dokazovať, že sú ešte technologická veľmoc…to už ale dávno neplatí…

  Vracet se dá jen tam, kde jste někdy byli :-))) Proč by ty výpravy „přerušili“? Nemá to žádnou logiku! Navíc, kdyby zveřejnili fotky přistávacích modulů, které na Měsíci museli zůstat, tak je po pochybách! Rusové Lunochod vyfotili z oběžné dráhy Měsíce a nikdo nepochybuje! Stáhněte si film Kozoroh 1 – to bude asi vysvětlení, jak to bylo.

  Meleš kraviny Amíci dovezli tolik vzorků , že dodnes nejsou všechny zpracovány . A upravit se dá každá fotka , i toho tvého lenochodu . NIKDO kromě Američanů tam člověka nedostal . A dokud se tohle nezmění , jsou Američané jasní vítězové vesmírného závodu . A že létají na Ruských motorech ? Ano , ale lety na nich tvoří pouze jednu sedminu všech letů NASA . Jsou totiž poměrně malé a hodí se pouze pro vynášení malých nákladů . Škoda , že nikdo také nezmíní ty stovky Rusů , kteří zemřeli při jejich vývoji .

  Rudolf16 je blíže k pravdě než vy. Pokud NASA plánuje „návrat“ na Měsíc v roce 2024, tak v Hollywoodu už staví halu s měsíčním povrchem. Ta stará je už dávno zbořená. :-) Až se na Měsíc a místo údajného přistání dostane opravdu první člověk, tak se pravda ukáže a Američané budou za největší podvodníky v historii lidstva. :-) Doufám, že se toho ještě dožiji.

  Drahý Atosi, nějak jsem nepostřehl, že bychom si potykali, to za prvé. Za druhé nemelu, pouze slušnou formou vyjadřuji svůj názor. Za 3. sám přiznáváte, že se dá upravit každá fotka, což mi přijde poněkud pikantní – ve Vašem případě. :-)) Jen na okraj, ten nasnímaný Lunochod nebyly historické fotky, ale současné video a foto z oběžné dráhy Měsíce. Nejsem žádný rusofil, jak se mi to snažíte podsouvat, takže obdivuji i americké úspěchy, kdy za největší považuji raketoplán. Za další, amíci nelétají na ruských motorech, ale používají celou nosnou raketu – tuším, že Sojuz TMA, včetně vesmírné lodi. Navíc bych nic ruského nepovažoval za malé, tam i trpaslík má velikost normálního chlapa :-)). Obdivuji i úspěchy Muska s opakovaně použitelným prvním stupněm, to klobouk dolů. Nevím, jestli zemřeli stovky rusů, ale mrtví byli na obou stranách, pravdou je, že rusové to tajili. Gagarin byl první co přežil… Před ním zemřel dokonce syn legendárního konstruktéra Iljušina. Celá posádka Apolla uhořela při tréninku v čistém kyslíku. Další pravdou je, že amíci by bez von Brauna měli prd! Navíc byli tak neskonale hloupí, že pro rivalitu námořnictva a letectva mohl začít pracovat až po několika letech.Takže milý Atos, než budete někoho napadat, tak si o tom trochu něco zjistěte a věřte, že diskuse slouží k prezentaci názorů – a ty mohou být různé – pokud se s tím smíříte, bude Vám lépe! Jen pro pana Marka – taky se těším, že se dožiju až ta blamáž praskne. Pořídil jsem stříbrnou investiční minci k 50. výročí, jak tam nebyli, až to praskne, bude mít velkou cenu :-))

  Tak fotky jsou.

  Jsou na nich vidět artefakty všech misí programu Apolla, které přistály na povrchu Měsíce

  Jde například o části lunárních modulů, rovery a dokonce i vlajky Více na:

  https://vtm.zive.cz/clanky/byli-tam-dukazy-o-pristani-na-mesici-lunochody-i-cinska-sonda-jsou-videt-z-vesmiru/sc-870-a-194092/default.aspx

  Nepřesvědčilo mě to, ale díky. Zvláštní je velmi rozdílná kvalita fotek. Některé jsou ve špičkové kvalitě té doby, některé jak z fotoaparátu Směna…. Navíc mám dojem, že žádné nejsou z doby současné, ale spíše 50 let staré. Ty fotky údajných zbytků modulů atd. – kvalita tak špatná, že tam nelze spolehlivě nic rozlišit….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.