Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ja si to moc predstavit neumim, protoze hodinky pouzivam hlavne jako hodinky, mereni aktivity a notifikacni centrum, hovory prijimam pres ne minimalne.

  telefon vyuzivam hlavne na internet, cteni, filmy, youtube … to mi hodinky nenahradi, kdyz maji pidi display. takze v nahrazeni neverim, to lidi nebudou chtit a potrebovat

  Taky se divim smeru, kam Apple hodinky vede.

  Osobne mi prijde logictejsi pristup Xiaomi MiBandu, ktery slouzi jenom jako zobrazovac, notifikator a veskera logika je v obsluznem SW na telefonu.

  MiBand pak stoji srandonvich 6 stovek, vydrzi nabity mesic a nova funkcionalita se pridava prostym updatem obsluzneho SW v telefonu.

  Tak třeba pro mě to je hodně důležité a je to jeden z důvodů, proč prozatím s pořízením hodinek vyčkávám. Chci abych mohl využití hodinky na vyřízení hovoru, když jsem třeba na kole s tím, že bych s sebou nemusel tahat mobil. To mi přijde už jako naprostá pecka. A když vím, že jinde to funguje, tak tak nějak doufám, že nejsme taková prd.. světa, aby to nešlo i u nás…

  Mně by se líbila možnost párovat hodinky na iPad. Telefon je zařízení mezi nimi, které často nepotřebuji.

  Naprosto presne. O vikendu pouzivam vetsinou jen iPad a Apple Watch. Mobil minimalne. Proto se mi i nechce davat za iPhone 30 tisic. Ted mam SE za 7 a staci. Skoro nefotim. Video a hry jedu na iPadu. Norifikace na Watch. iPhone je neco mezi. Pro ne casto zbytecne.

  Úvaha je to správná a ti bystřejší ji mají už od dob uvedení hodinek na trh. Dnes se telefony nesmyslně použivají ke všemu možnému a vět šinou se používají jako malé tablety a nesmyslně se zvětšují. K samotně komunikaci, ale tohle nepotřebujete. Hodinky jsou jen další cestou k miniaturizaci. Kdo chce sledovat videa a čist internet má na to mnohem pohodnější tablet. Kdo tohle nepotřebuje zvlášt na cestácha při práci, stačí mu něco jako hodinky nebo něco jako brýle. Ty by umožnili i ono sledování čehokoliv. Naštěstí pro Apple konkurence tento směr zatím nevidí. Doufejme jen že Apple tuto přiležitost nezahodí stejně jako zahodil možnost dostat i svě počítače mezi širší veřejnost.

Vložte vlastní komentář

celý text