Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Se stane, zadne drama. Nic to nemeni na faktu, ze ta technilogie ne opravdu skvela.

  Skodoliby clovek se zasmeje a MS to preje, ale to je tak vse co zmuze. Nicmene jak zname apple tak ten pocla az to Microsoft vymysli a poladi a pak to obslehne a vydela na tom :)

  Jasně vole, pocla.😎

  Živá prezentace nikdy není bez rizika a ano, muže se to stát kdykoliv a komukoliv, ale ( ano, teď přijde to podstatné):
  – pokud se někdo prezentuje jako nejlepší a neomylná firma na světě, působí toto selhání divně a nejedná se o žádnou škodolibost. (slovy jednoho leadera MS na přednášce po vydání hodně nezdařené aktualizace Win 10: nevíme o žádném fuckupu – stojí na podiu a bez jakékoliv sebereflexe lže)
  – bude to mít nějaký dopad na akcie MS? Odvolají Nadellu? Klesnou MS prodeje? Ne, nic z toho se nestane a bude to jen další historka k zasmání k těmto: https://youtu.be/jMToNsCyFQU
  – celé je to o celkovém projevu / chování konkrétní firmy a co si zákazník ještě nechá líbit – hodně firem přišlo na to, že MacBook i přes vyšší pořizovací cenu vyjde reálně levněji, než notebook s Windows 10. Ano, ušetříte nejen na IT podpoře, ale také spoustu nervů uživatelům, a to je k nezaplacení :-)
  Takže doufám, že toto Apple od MS kopírovat nebude.

  Prezentovat cokoli na živo je neskutečně riskantní. I na tom nejodladěnějším systému se může v ten jediný důležitý moment něco zachovat jinak, než všichni mysleli. Tomu se nemá smysl smát, to se může stát komukoli.

Vložte vlastní komentář

celý text