Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Apple portfolio iPadu dava smysl, od nejlevnejsiho modelu az po topovku PRO. Navic Android prakticky v tabletech vyklidil pole. Tady tedy rust smysl dava. Na druhou stranu, pokud se podivame na iPhony, Apple nema nastupce iPhonu 8, rada X je predrazena, Xr je pro cast uzivatelu prilis velka a tedy nelze povazovat za nastupce 8. 7ma uz je zastarala, SE zrovnatak a davat 30k za Xs se zrejme lidem nechce. Navic rada X neni ani po technologicke strance top ve fotacich, coz odradi dalsi cast uzivatelu. Apple by mel udelat SE2 ve velikost max 8icky a nebo mensi a cenu nasadit pod cenu Xr.

    Lépe bych to nenapsal. Myslím si, že Face ID hodně prodražuje iPady i iPhony. Čekal jsem na novinky v iPhone, ale raději jsem si koupil osmičku. Taky jsem se těšil na iPady PRO, ale zůstal jsem u 10,5”. Bezrámečkové iPady jsou stejnak s rámečkem a nic moc nového nepřinesly.

    Souhlasím s tebou, FaceID mě nijak neoslovil, raději TouchID. Čekal jsem na XR, ale na živo to bylo dost velké zklamání, design, váha a je obrovský. Takže jsem 3 letou iP6S vyměnil za standardní iP8 a udělal jsem dobře (za pár korun). iPad PRO je krásný, ale bezrámeček moc bezrámeček není a už nevědí, co za to chtít. Jedu na iPadu mini 4G a na cestování je prostě ideální :-)

    Přesně tak, novinky nepřináší moc inovací, ale cena jde prudce nahoru. Telefony by měly být malé a lehké, aby byly opravdu mobilní. Cihla XR je přesným opakem.

    „Apple by mel udelat SE2 ve velikost max 8icky a nebo mensi a cenu nasadit pod cenu Xr.“ LOL, tak to by už nebylo SE2! ale smysl by to dávalo, pořád si myslím, je dost uživatelů, kteří by přivítali „malý“ mobil. U tabletů Android pole nevyklidil, pořád je tady Lenovo, Samsung, Huawei/Honor,… Ale ve světě Androidu, asi moc uživatelů tablet nemá, nebo po něm jaksi netouží. Jsem na obou systémech od začátku a co se týká Androidu, kdysi jsem měl tablet, asi byla chyba, že levný – ale nějak mě to odradilo – přišlo mi, že tenkrát, když jsem to zkoušel, prostě apky nebyly moc odladěné pro tablet, atd. Zbavil jsem se ho a neřeším. Spíš nyní zvažuji vyzkoušet Jablečný tablet, který jsem si nikdy z nějakého důvodu nepořídil…. Ale když tablet, tak záleží na určení, kdo víc pracuje, jednoznačně Surface (pokud není „seklý“ na jabku), jinak na konzum, asi jedině iPad (možná bych zkusil i Android, ale jsem poslední dobou více na Jabku).

Vložte vlastní komentář

celý text