Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Prodejní cena milion a výrobní sto tisíc. A předváděcí zboží nemá žádnou hodnotu.

  PetrS
  Aaaa pán je znalec

  Pan ma pravdu vystavene znozi v apple ma hidnotu 0.kc vse je demo verze. Takze asi tak. Jen debil muze ukrast v apple tab ci mob. Jak vyjde ven a ztrati se wifi se zamkne. Nemluve o tom ze v zarizeni jsou i demo verze iosu. A ani nejsou vybavene hardwerem jako pravy produkt. U mob absence tel modulu a gps modulu atd. Stejne jako watch. Jak je to u pc nevim. Ale vystavene produkty jsou dema a i kazove zbozi. Ocesane o funkce a po kradezi bezcena i na nd.

  Obcas se omylem dostanou ty demoverze produktu i mezi ty prodavane. U XR pry demoverze displeje a fotaku, u Macu mini demoverze chlazeni procesoru a u imacu za 40 tacu demoverze disku. Novy Air dostal demoverzi procesoru s nalepkou i5.

  Taky bych dostal enrage, kdybych zjistil ze muj novy imac za bambilion dolaru bootuje 5 minut a chrasti v nem 5400 rpm lowcost plotna od cinana.

  Vážně je to taková tragédie ? Já letos pořídil svoje první SSD do Macka Pro. Boot místo minuty trvá 40 sec… Jako pokrok je ale že by to stálo za to otevírání bedny (natož za ty peníze) atd…. Nejdelší dobu zabírá nějaká inicializace HW kdy ještě ani nesvítí jabko na obrazovce, Tak už progressbar běží skoro stejně rychle s SSD i n plotňákem.

Vložte vlastní komentář

celý text