Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dokud Apple Music nebude mít webovou aplikaci tak pro mě, a pravděpodobně i pro miliony dalších, není zajímavá a zůstávám u spotify.

  Dobrý den,
  měl bych otázku, zajímalo by mě kdy například používáte webovou aplikaci místo mobilní?
  Jen čistě má zvědavost, nic jiného v tom není.
  Děkuji. :)

  Nie síce priamo webovú ale ich ofiko aplikáciu používam denne v práci na Win10. Nie je to nič proti Apple Music, ale rozhranie mi príde v Spotify prívetivejšie.

  Já třeba v Macu v práci a na PC doma, nebo používáte na přehrávání hudby pouze mobilní telefon / tablet?

  Mám už rozrostlý systém MusicCast od Yamahy a pokud sedím u PC, je pohodlnější ho ovládat z aplikace na něm, než se nimrat v mobilu.

  V práci a doma. Doma jsem zkoušel i jejich app pro win10 ale to webové rozhraní mi přijde svižnější. Mobilní aplikaci používám převážně na cestách. Výjimečně i doma ale to k tomu, abych na dálku ovládal tu webovou když zrovna nesedím u pc

  Chápu, děkuji za odpovědi, rád se s vámi podělím o mé využívání Apple music, taky jsem na něj přešel ze Spotify před pár lety a to jen z toho důvodu, že výrazně upřednostňuji nativní aplikace i když kolikrát existují lepší aplikace třetích stran, zatím jsem se nikdy nesetkal s tím, že by nějaká aplikace třetí strany měla hladší chod, nebo lepší kompatibilitu než nativní. Jinak taky hraje velký vliv to, že většina mé práce s dokumenty a soubory a vlastně 98% veškerého elektronického vyřizování věcí se odehrává přes můj telefon. A taky dost využívám spojení Shazam a Apple music, nevím jak to má spojené (a jestli vůbec) Spotify, ale možnost otevřít písničku kterou „vyshazamujete“ rovnou v Apple music a hned ji stáhnout je luxus.

  Tomáši, děkuji za civilizovanou diskuzi, takovou aby člověk na internetu pohledal… Chápu, že ne pro všechny je webová aplikace nebo multiplatformnost důležitá a dle vašeho popisovaného využití jste jedním z nich :) A shazam, i přesto že už patří applu, umožňuje vyshazamovanou skladbu otevřít i ve spotify.

  Mam deezer, na Apple music jsem zkousel prejit, ale rozhrani pres itunes je naprosto silene. Ostatne jako cele iTunes. Vzdycky mi to prislo jak, kdyby iTunes byl trojsky kun od Microsoftu😁

  Za půl dne jsem si na Apple Music zvyknul a nechci už Spotify.
  Problém je v tom, že mi dycky nabízí hudbu, kterou jsme hráli na party a nejde to vypnout a spojení své knihovny s jejich je taky tristní.
  A ten Spotify darkmode, ktery nejde přehodit je taky za trest.

  Používám to jen na nějaký věci, který na Apple Music nejsou, ne že bych je nějak zvlášť potřeboval, sem tam nějaký živáč…

  apple music ok, rodinny balik .. podpora na roznych zariadeniach. najdem, stiahnem a pustam v aute. pre mladych co sa v tom vrtaju je mozno lepsie spotify (domnienka, neskusal som) ale pre tych co si chcu len pustit co si najdu, je to mozno jedno a pre apple ownerov asi pohodlnejsie mat apple music.

  Nechápu stále tady tato srovnávání. Kdo používá Apple produkty a nesockuje za předplatné, používá Apple Music. Kdo sockuje, uchyluje se k bezplatnému Sptf.. a druhá věc. Sraček, které používají Android je globálně více, než iOS. Tak proč se pořad porovnávají jablka s hruškami???

  Love🍎4ever

  Preto, lebo Spotify nerozlišuje platformy, na ktorých sa použiva. Článok je o porovnani počtu užívateľov hudobných služieb, nie operačných systémov. Ja si za Spotify platím a používam aj iOS. Aký má zmysel zaťahovať do tohto porovnania operačný systém? Aha, viem. Hejtovanie.

  Nechci vám kazit váš černobílý svět ale jsou i tací, kteří nepoužívají android a přesto nesockují a platí za spotify.
  Navíc to není tak, že by to byly sračky, které používají android. Většinou jde, alespoň co se vyšší třídy týče, o velice kvalitní HW kterej ale používá tu sračku android

  Ne každý je iOvce jako vy a nemá problém si připlatit za konkurenční aplikace. Že používám Apple produkty neznamená (aspoň pro mě), že jim fanaticky sežeru všechno, co vydají nebo skoupili, ačkoliv konkurence nabízí něco, co mi vyhovuje víc. Článek se navíc nezmiňuje o “sockách”, co neplatí, ale těch, co mají předplatné Premium. Že je androidů víc zrovna v tomhle ohledu nehraje roli. Takže si dřív přečtěte článek, ať se tady neztrapňujete :D.

  @iDominik:
  Proč ta sociopatická/psychopatická nesnášenlivost? Nikdo kromě Apple nemá právo na existenci? No být to tak, žiješ v hodně omezeném světě, kde pouze lezeš pěkně po svejch a bos, nemáš co jíst, pít, do čeho se obléci, čím se umýt atd. atd. atd. Apple není žádné universum a už vůbec ne patent na rozum (to se týká nejen Apple brouku Pytlíku, co nepotřebuje nic číst) viz. ty mraky failů zejména posledních let…
  …a není bohužel ani světem, kde se nekrade ;)

  Takže prosím chill a nehejtuj někoho, kdo je iSvěte div se spokojen ať už s tou či onou konkurencí. Tedy pokud nechceš být považován svoloč, jejímž jazykem tu k nám zatím tak nepěkně promlouváš :(

  Jenže za spotify se taky platí ty chytráku, spotify premium ti asi nic neříká co. Zameč to ještě nějakou krávovinu ovečko.

  Moc nemelte socky. Žádné Premium nemáte, protože jste socky ;) Mate free verzi a melete picoviny tady, abyste se neztrapnili Vy. Takže chill a nehejtujte někoho, kdo si platí rodinné členství a je s Applem nadmíru spokojen. A protože jste curaci, mate Spotify zadaco a nepotřebuji si číst žádný článek. Android a Spotify bylo vždy pro socky, co umej jen kopat kolem sebe 😂 Takže fuck off kokoti 😚🥳🎁😂

  @iDominik:
  Proč ta sociopatická/psychopatická nesnášenlivost? Nikdo kromě Apple nemá právo na existenci? No být to tak, žiješ v hodně omezeném světě, kde pouze lezeš pěkně po svejch a bos, nemáš co jíst, pít, do čeho se obléci, čím se umýt atd. atd. atd. Apple není žádné universum a už vůbec ne patent na rozum (to se týká nejen Apple brouku Pytlíku, co nepotřebuje nic číst) viz. ty mraky failů zejména posledních let…
  …a není bohužel ani světem, kde se nekrade ;)

  Takže prosím chill a nehejtuj někoho, kdo je iSvěte div se spokojen ať už s tou či onou konkurencí. Tedy pokud nechceš být považován svoloč, jejímž jazykem tu k nám zatím tak nepěkně promlouváš :(

  Důvodem asi bude to, že android/windows uživatel si asi nebude chtít předplácet službu, která v základu není pro jeho zařízení. Naopak pro apple zařízení je to poměrně jedno a záleží typicky jen na preferencích uživatelů. Samozřejmě existují výjimky.

  Myslím že není důležité, kolik kdo má uživatelů, ale kdo je v zisku. Pokud vím, tak Spotify je stále ve ztrátě.

  Takze nezalezi na kvalite produktu, ale na tom o kolik vydojis ovce? Takze jsou nejlepsi parky bez masa a kompy za 40 tisic s hardwarem lowendu a plotnovym diskem?

  Spotify totiž investuje. Jinak já používám Tidal, protože jak Spotify tak Apple Music nabízí jen hnusně komprimovanou kvalitu, která v kvalitnějších sluchadlech šumí a je to prostě znát ta komprese. Tidal pěkně Hi-Fi až Master Quality..pohodička, luxus

  Spotify jsem měl léta, platil a neplatil, tak na střídačku. Teď jsme se s pár lidma složily na Tidal Hifi family režim. Naprostá pecka. Zvukově, kdo má lepší třeba i sluchátkovou sestavu, tak ten rozdíl oproti staženému flacu , je marginální. Oproti Spotify nejdou vyhazovat z alba tracky, není funkční ovládání jiným přístrojem, i ta kvalita Vás neohromí.. Pár věcí by se našlo. Ale pokud Tidal nakopnete třeba ještě Audirvanou, nedejbože Roon, díky nim přeřadíte na vyšší rychlostní stupeň, tak to nemá chybu.

  To je hezký, že ti jde o blahoby Applu, ale mě jako uživateli jde o to dostat za co nejmíň peněz co nejvíc muziky, tentokrát doslova.

  No, tak užívej, dokud to jde. Spotify jen za první čtvrtletí vyrobilo díky této politice ztrátu 3,5 miliardy Korun. Všechno něco stojí. Spousta báječných projektů zkrachovala, protože jejich hlavy neuměly počítat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější