Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To už Samsung S10 je 10x krajší telefón. Vidím že po 10 rokoch len s iP je čas rozmýšľať aj o konkurencii. Svoju najväčšiu slávu majú iPhony už pár rokov za sebou.

  No. Miluju Apple a z mým občasných příspěvku, to je asi hodně znát. Ale jestli toto opravdu vypustí, tak je to pěkný hnus a věřím, ze je to stále nějaký fejk a hejt, který zůstane v propadlisti mnoha jiných úniku na netu…

  Love🍎4ever

  Prosim vas mohol by mi niekto vysvetliť na jaku riť mi budu tri foťaky ? Zbytočne stym kazia telefony

  K ničemu, stejně jako 4 pruhy u Adidas 🤣

  Si ZABIL!!!
  3 foťáky, proč tam nedají 4 – konkurence má už 4 a více čoček, 4 by se tam vlezli v pohodě. To myslím vážně, když už to takhle sprasit, tak už je to jedno. Zas na druhou stranu, pokud by to bylo zapuštěné v těle, proč ne?
  IP si ale kupovat nebudu, nejsem u droidu, abych si kupoval ip, každý rok, nebo co druhý, to by pak argumenty typu „že vydrží 5 let“, apod. ztrácely smysl….
  Spíš se chystám na iPad pro, snad vydají revizi, která se již nebude ohýbat, jak papír.

  Apple ty mobily prostě neumí. Tlustý, těžký, foťáky hnus. Nechápu, že to nedokážou udělat jako Samsung letos u S10+. U iPhone zůstávám jen kvůli iOS a iCloud. A když někomu ukážu 8Plus a teď iP Max, tak se smějí co je to za cihlu hnusnou.

  Mě teda přijde iPhone XS mnohem hezčí jak Samsung S10 i mi přijde kvalitnější na dotek.

  Mě tedy přijde designově Samsung hnusnej a to jsem měl Android ROKY!!! Nyní na jabku. Ale iP XSko není taky hezkej.
  iP XS:
  – hnusný vystouplý čočky
  – notch, ale zvyknul jsem si
  Samsung:
  – nesnáším ty zaoblené hrany/displej – hnus
  – působil jak plastová hračka od Ťamanů za pár stovek, Sorry ale opravdu

  Na samsungu se mi líbí docela ten displej a jak byl lehkej oproti XSku, co mám. Na druhou stranu, myslím, že váží stejně, takže s krytem a sklem, jak u XSka by vypadal hrozně a těžký by byl stejně.

  Kdybych se vracel na Android, vůbec nevím, co za telefon vybrat, protože – zaoblené displeje jak má Samsung nesnáším (navíc Knox :-(, notch taky nesnáším, nemám rád ty barevné pouťové barvy/metalízu alá Huawei, atd, atd.

  U jabka asi zůstanu dlouho, no a až se Android naučí Aktualizace na novou verzi systému, jak iOS, tak… už bude stejně pozdě… jabko mě prostě baví :-D

  Jestli ti top model od Samsungu přišel jak plastová hračka, tak nemá cenu to tu rozepisovat, evidetně netušíš o čem píšeš.

Vložte vlastní komentář

celý text