Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Fascinují mě věty typu “Výkonu má tedy iPad Air skutečně na rozdávání“. Stačí dvě…. tři generace iOS a zařízení je pak takřka nepoužitelné.

  iOS 9 vydání v září 2015 pro mj. iPhone 6S nebo iPhone SE. Uživatelů SE je spousta, dokonce mám jeden doma jako rezervní. Nedávno jsme ho použili s iOS 12.2 a bez problému. Čili 3,5 roku, nový systém, ihned po vydání, šlape jak hodinky. Jinde, než u iPhonů nevídané.

  A další příklad, iPad Mini Retina (Mini 2). Není nejrychlejší, ale funguje pořád rozumně.

  Koupit si dneska iPad Air 2019 a mít výhled, že bude slušně fungovat 4-5 let (s plnou iOS podporou) je celkem rozumná investice. Vychází to po dobu 4 let ani ne na desetikorunu denně a to pomíjím, že i tou dobou bude mít nějakou zůstatkovou hodnotu.

  Ano, o tomto prave mluvim – „Není nejrychlejší….“ A to si predstav, ze by jeste nejaky vykon „rozdal“.

  ….jde o to, pokud clovek aktualizuje v prubehu casu, tak zpomaleni nepozna. Pozna ho jakmile vezme do ruky bud stejny pristroj s puvodnim iOSem, nebo vezme do ruky nejnovejsi verzi zarizeni. Pak clovek vidi ten brutalni rozdil.

  ….ještě dodám: dobovi recenzenti iPadu mini 2, 3 …. totiž také hovořili o “brutálním výkonu”. A nyní je zařízení pouze “použitelné”….. “má co dělat”….. “jede nadoraz”. Zkratka dost majitelů těchto starších zařízení si přeje dowgrade, který ale není možný.

  Pokud jsem „dobový recenzent“, nejsou řeči o brutálním výkonu potom na místě? Z hlediska výkonu je v nabídce iOS zařízení lepší pouze iPad Pro (2018) s A12X. Pokud informaci o výkonu nevěříte, vyzkoušejte jakékoliv zařízení s A12. ,,Dvě tři generace iOS a zařízení je pak takřka nepoužitelné“? Ale prosimvás :D

  A to ten ios je o tolik narocnejsi? Ze se ty stary stroje musej sekat? Dyt od ios 7 to jsou furt ty samy omalovanky.

  No nevim o kolika letech, tady furt mluvite, muj ipad air 2, se uz slusne seka… U vsech vyrobcu, je to uplne stejne.

  Používám iPad Air 2 na grafiku, hudební programy i hry (Wot Blitz). Tablet nezamrzá, neseká se, jede jak šlak a to ho vůbec nešetřím. Při čem se vám to seká?

  Ak v Safari dám dve až 3 gestá na stránku späť, tak prehliadača úplne zamrzne. Pomôže až jeho úplné ukončenie.

  Potřebuji nahradit starý iPad 3. generace Wi-Fi + Cellular s micro-SIM kartou zcela novým iPad Air 64GB Wi-Fi + Cellular. Nevím, jak vyřešit přechod na tento nový iPad Air ve verzi Cellular, protože v Alze mi na dotaz na webu napsali, že nemá SIM, ale jen eSIM, což u O2 není k dispozici. Ale ve stejné Alze při osobní návštěvě v prodejně mi řekli, že verze Cellular tam slot pro SIM má. I v popisu se uvádí v popisu se uvádí “ 3G/LTE modem (nano SIM)“.
  Můžete mi prosím napsat, jak to je doopravdy?
  Děkuji pěkně.

Vložte vlastní komentář

celý text