Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Fascinují mě věty typu “Výkonu má tedy iPad Air skutečně na rozdávání“. Stačí dvě…. tři generace iOS a zařízení je pak takřka nepoužitelné.

  iOS 9 vydání v září 2015 pro mj. iPhone 6S nebo iPhone SE. Uživatelů SE je spousta, dokonce mám jeden doma jako rezervní. Nedávno jsme ho použili s iOS 12.2 a bez problému. Čili 3,5 roku, nový systém, ihned po vydání, šlape jak hodinky. Jinde, než u iPhonů nevídané.

  A další příklad, iPad Mini Retina (Mini 2). Není nejrychlejší, ale funguje pořád rozumně.

  Koupit si dneska iPad Air 2019 a mít výhled, že bude slušně fungovat 4-5 let (s plnou iOS podporou) je celkem rozumná investice. Vychází to po dobu 4 let ani ne na desetikorunu denně a to pomíjím, že i tou dobou bude mít nějakou zůstatkovou hodnotu.

  Ano, o tomto prave mluvim – „Není nejrychlejší….“ A to si predstav, ze by jeste nejaky vykon „rozdal“.

  ….jde o to, pokud clovek aktualizuje v prubehu casu, tak zpomaleni nepozna. Pozna ho jakmile vezme do ruky bud stejny pristroj s puvodnim iOSem, nebo vezme do ruky nejnovejsi verzi zarizeni. Pak clovek vidi ten brutalni rozdil.

  ….ještě dodám: dobovi recenzenti iPadu mini 2, 3 …. totiž také hovořili o “brutálním výkonu”. A nyní je zařízení pouze “použitelné”….. “má co dělat”….. “jede nadoraz”. Zkratka dost majitelů těchto starších zařízení si přeje dowgrade, který ale není možný.

  Pokud jsem „dobový recenzent“, nejsou řeči o brutálním výkonu potom na místě? Z hlediska výkonu je v nabídce iOS zařízení lepší pouze iPad Pro (2018) s A12X. Pokud informaci o výkonu nevěříte, vyzkoušejte jakékoliv zařízení s A12. ,,Dvě tři generace iOS a zařízení je pak takřka nepoužitelné“? Ale prosimvás :D

  A to ten ios je o tolik narocnejsi? Ze se ty stary stroje musej sekat? Dyt od ios 7 to jsou furt ty samy omalovanky.

  No nevim o kolika letech, tady furt mluvite, muj ipad air 2, se uz slusne seka… U vsech vyrobcu, je to uplne stejne.

  Používám iPad Air 2 na grafiku, hudební programy i hry (Wot Blitz). Tablet nezamrzá, neseká se, jede jak šlak a to ho vůbec nešetřím. Při čem se vám to seká?

  Ak v Safari dám dve až 3 gestá na stránku späť, tak prehliadača úplne zamrzne. Pomôže až jeho úplné ukončenie.

  Potřebuji nahradit starý iPad 3. generace Wi-Fi + Cellular s micro-SIM kartou zcela novým iPad Air 64GB Wi-Fi + Cellular. Nevím, jak vyřešit přechod na tento nový iPad Air ve verzi Cellular, protože v Alze mi na dotaz na webu napsali, že nemá SIM, ale jen eSIM, což u O2 není k dispozici. Ale ve stejné Alze při osobní návštěvě v prodejně mi řekli, že verze Cellular tam slot pro SIM má. I v popisu se uvádí v popisu se uvádí “ 3G/LTE modem (nano SIM)“.
  Můžete mi prosím napsat, jak to je doopravdy?
  Děkuji pěkně.

  Má někdo zkušenost s kvalitou displeje a zobrazením černé barvy? Koupil jsem ipad air cca před měsícem. Tablet je super, hlavně díky konstrukci a tlouštce z které jsem paf kdykoliv ho vezmu do rukou. Včera jsem se zaměřil na čistě černou tapetu a všiml jsem si že v levém dolním rohu cca 1cm je displej trochu světlejší než jinde. Při minimàlním jasu není skoro vidět, při plném je to vidět víc. Je to normální? Jako telefon používám Xs takže vím, že to srovnat nejde- ale i tak. Má někdo zkušenost? Jsem poměrně velký detailista a nenechàvá mě to chladým…🤔

Vložte vlastní komentář

celý text