Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tento krok bude obrobsky potencial pro pripadny vznik noveho komunikacniho nastroje. Lidi, kteri odmitaji facebook je jiz mnoho a dalsi si to teprve uvedomuji. Apple, Google i novacci tak budou mit snadnejsi boj s konkurenci, misto 3 messengeru budou souperit pouze s jednim.

  Jasně, spoustu lidí prdí na FB, ale stále používají Messenger. Jakmile to udělají, začnou se opět ohánět statistikami, jak FB roste a vrací se na výsluní.

  🙈🤦🏻‍♂️🙈🤦🏻‍♂️ Facebook má obrovský talent na jednu vec, rozjebat vše co funguje a lidi jsou s tím spoky 😂😂😂🤦🏻‍♂️🙈🤦🏻‍♂️🙈

  To je u hodně velkých společností. Co funguje, to rozeserem. Co nefunguje, to neřešíme, bo máme dost práce s tím dát dohromady to co fungovalo a teď nejde. Většinou za těmito rozhodnutími stojí draví mladí manageři, nebo ti, co nemají absolutně kontakt s realitou.

  V clanku se pise, ze bude mozne porad pouzivat messenger samostatne, takze se nic nezmeni. Pouze ti lide, kteri nechteji navic instalovat messenger, budou mit ke zpravam pristup primo v aplikaci facebook.

  Ja osobne nemam ani jedno a pristupuji na facebook pouze pres safari a tam to taky zada stazeni messengeru. Obklikou se tam ale dostat da.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.