Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Měl jsem iPad Mini 1 a 2 s Retinou. Úžasné a naprosto chápu, jak jsou úžasné na používání. ALE. Design se posunul. Například iPad 9,7” ve stejném šasi na 10,5”. U iPadu Mini zachovali stejně rámečky, jako u nejstarší verze. Screen to body ratio je opravdu snad z minulé dekády.

  Pokud někdo argumentuje používáním pro děti, tak nemusí mít P3 Wide Gamut atp. Pokud někdo argumentuje, že se stále vleze do kapsy od saka (což vleze), tak podle mě by měl být větší displej nebo menší tělo.

  Zdraví iOvce.

  Skvělý tablet, kterému bych i odpustil, že nemá 4 reproduktory, s jednou výjimkou: 120hz displej. Ten totiž dělá z používání tabletu výrazně lepší záležitost. Kdo ho jednou zkusí, vracet se k 60hz displeji už nechce. Obrovská škoda

  Menšie rámčeky, 4 repro smerujúce dopredu a 120hz obrazovka a je dokonalý. Takto je len skvelý ako náhrada za starý iapd mini 2, ktorý sa pred mesiacom odporúčal do kremíkového neba. Na hranie hier je absolútne super, veľkosť úplne optimálna.

  Samozrejme, že nemá 4 reproduktory, 120hz, pero 2.generácie, bezrámečky, faceid. Keby mal tak načo by bol ipad pro?

  Myslím že konfigurácia vs cena je skvelá a apple si právom nechal uvedené vychytávky pre pro verziu. A očakával by som od redaktora trochu obchodného myslenia a že nebude v každej kapitole uchylovať k oplakávaniu toho, čo nemá.

  Ten hnusný mini je o ničem. V roce 2019 prodávat něco tak odpudivého a vizuálně zastaralého může jen firma, která se zákazníkům vysmívá. Tohle nemá v dnešní době na trhu co dělat. iPad Pro je jiná liga.

  Plácáte blbosti. Vizualně je pořád lepší než „nové“ iPad Pro. I iPad mini 2 a pokaždé, když přijdu do Apple Storu, tak mini je poměrově nejvyváženější. Je spíš ostuda, že v roce 2019 máte takovýto názor.

  Nevím proč se autor článku tolik pozastavuje u 10W nabíječky. iPady vždycky dostávaly 10W nabíječku, která se samostatně nedala koupit.

Vložte vlastní komentář

celý text