Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nevím jak mám odpovědět, když z článku vůbec nevyplývá jestli jí lze ovládat na dálku přes net (píšete po domě takže asi ne) s jejich bránou, zda má zásuvka statistiku a měření odběru okamžité (i souhrnné), tak jak tomu mám snad 2 roky u zásuvek eve od Elgato, jestli má i manuální switch, kolik snese odebíraného proudu ap. Takže spíš ne.

    Ahoj, mam Tradfri ziarovky aj zasuvky-vsetko sa da ovladat z vonku, cez homekit potrebujes samozrejme homepod,  tv atd.. aplikaciu od ikei na ovladanie nepouzivam, takze neviem ci to ide cez nu aj z vonku..vsetko funguje bez problemov, ziarovky za 3 roky ziadny problem, zasuvky mam mesiac, zatial ok.

    Tradfri apka mimo domova nefunguje. Povie, ze nevie najst branu. Je vsak nutna pre pridanie prislusenstva aby sa objavilo v apple domacnosti. Tiez som s tradfri spoko. Na zasuvky sa uz tesim.

    Zapsuvky budou na české síti obchodu Ikea dostupné v létě 2019, pokud by je chtěl někdo už nyní tak jsou dostupné ba Slovenském trhu již od vydání a to jak verze s dalkovým ovladačem tak bez. Stejně tak chyté rolety s nožností napojení na Homekit od Ikea mají být dostupné od léta 2019 zatím je pro ně nejblíže do Německa nebo Rakouska.

Vložte vlastní komentář

celý text