Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A co sa cuduju;)
  Za tie peniaze ponukat 5 rokov stary hardware a v dnesnej dobe dat do pocitaca stary hdd moze iba ulisny teply buznic tim.

  Zase bych tady nešířil hlouposti. Problém zkrátka je, že za to chcou v porovnání s konkurencí 2-3x tolik. Ultrabooky konkurence mají při podobných HW konfiguracích cenovku někde jinde a spousta lidí (včetně mě) asi nechce přijmout, že rozdíl ceny má být za MacOS.
  Já to jednoduše v budoucnu vyřeším cestou poskládáním hackintoshe.

  Jsem zralej na Upgrade, mám MBP 15 2014 early.

  Dokud ale nespraví ty problémy s těmi klávesnicemi, tak si prostě novej nekoupím.

  Nemluvím o to, že IMHO Softwarovej ESC je sh*t. Jasně, dá se přemapovat, ale proč.

  Ani se nedivím. Celkom 4x jsem resil zaseknuty space bar u 15″pro TB 2017 a nedávno 2018 verze. Jednou jsem resil 4dny po vybavení z krabice problém s displejem, zobrazovaly se kraviny, byl vadný flex. Takže jsem nechal starý 2015 a poridil XPS. Dokud a s tím neco neudelaji, Nekoupim za 100litru neco, s čím jsou problémy stále.

  Taky uz jsem premyslel, ze bych koupil neco jineho nez Mac. Jenze me u nej drzi SW ne HW. Pro me je realnejsi prejit na linux nez na windows. Ale zase se tocit s emulaci proprietarnich aplikaci atd… Az se divim, ze vsichni srovnavaji jen ceny konfiguraci a vlastne to co dela pocitac pocitacem, cili software – konkretne OS nikdo moc neresi. Asi zalezi, co kdo na tom dela no.

Vložte vlastní komentář

celý text