Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Heh, to je sranda, kdyz patentovy troll Apple zacne byt pruzen jinym patentovym trollem.

  Ten patent na push notifikace a stahovani updatu s App store je z podobneho ranku, jako legendarni zaloba Applu na Samsung za poruseni patentu na obdelnik se zakulacenymi rohy.

  Dog eat dog – uvarim kavicku a budu se zajmem pozorovat.

  Je vtipné, jak se tento nesmysl o patentu na „obdelník se zakulacenými rohy“ je mezi lidmí stále silně zakořeněn.

  Stále lidé opakují novinářský hoax.

  Myslis ten prvni samsung galaxy, ktery byl doslova 1:1 i s prislusenstvim a prodejnim balenim ? Nebo ten fail ze ani vlastni pravnici samsungu nepoznali, ktery je ktery ?

  Kecy, Apple 3gs i Galaxy S byly prachobycejne placky, celni strana displej, kovove okraje, kulate rohy.
  Takvych telefonu vzniklo neurekom od mnoha vyrobcu.

  Zaloba bylo ciste svinstvo, napr Apple zaloval pouziti zoomovaciho gesta (pouzito ostatne davno predtim na HTC windows telefonech)

  Porovnavani, ze na vzdalenost 10 metru nepoznali pravnici rozdil se tykal tabletu – podobna komedie. Co chcete resit na cernych plackach s displejem?

  Kdyz pozdeji Apple kompletne vykrad Android notifikacni listu, zalovan nebyl, Google totiz neni patentovy troll. Google gokonce zalozil PAX alliance, ktera slouzi pro sharovani patentu a brani patentovym trollum.
  Tak se posna rozdil mezi slusnou technologickou firmou a patentovym trollem.

  By mě zajímalo jestli ta firma vůbec existovala když vznikalo 4s jak tvrdí.
  Dementi nic pořádně nevydělávají tak se soudí o nějaké patenty.

  Celá tematika patentů je vlastně hrozně zajímavá a její rozmach přišel zejména za poslední dvě desetiletí s nástupem moderních technologií.

  Kdokoliv cokoliv vymyslí trochu jinak, hned běží na patentový úřad a pak už jen zkoumá a zkoumá, kdo udělá něco trochu podobného, aby na něm hned začal soudit miliony…

  Každý rok vzniká tisíce nových patentů. Co bude vlastně populace dělat za takových 1000 let až budou miliony patentů úplně na všechno? Nebude náhodou populace totálně zacyklená v patentových přestřelkách, protože bude 150 patentů už i na klasickej rohlík?

  Absolutně souhlasim s Gaudinem. Je to trapné. Furt jen kdo co udělal a jak. Každému patří své vydělané peníze a jestli se furt bude řešit kdo co ukradl tak už nikdo si brzo nekoupí nikdo nic od všech těchto věcí. Mě už to přijde trapné a k znechucení co všechno chtějí všichni na někoho najít a pak ho za to obvinit a žebrat peníze. Za chvíly nebude moct Apple udělat ani Video na YouTube protože porušil první nahrané video na YT tam…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.