Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „Dej iPad do pytlíku s rýží.“ je ta vůbec nejvtipnější odpověď :-D

  Bohužel zklamu snílky o tom, že tam někdo zkoušel tolikrát, až to zablokoval, ono to není moc možné, když po několika pokusech se telefon zablokuje na minutu, pak na 5, pak na hodinu, na 8 hodin, takže je nepravděpodobné, že by to udělal malý syn.

  Příčina je jednoduchá, u iPadu došlo k vyresetování času, může se stát při odpojení baterie nebo pokud je zařízení dlouho vybité a základní nastavení času je 1.1.1970 … tady máte těch 48let. Telefon měl být sice zablokován třeba na hodinu, ale když se tam pak změní datum, tak je zablokován do roku 2019. Takže stačí vložit simkartu s daty a pokud si uživatel nevypnul automatické nastavení času, samo se to spraví, protože se aktualizuje čas.

  Tohle má (mělo) dobře vyřešené Blackberry. Pokud totiž zadáte špatný kód 5x, tak musíte nejdřív napsat do určité slovo a pak můžete zadávat dál (po 10 špatném zadání se vše smaže). To je dobré řešení právě proti dětem, ale na přístupu někoho kdo s tím chce něco provést se nic nezmění

  Letem světem Applem Mohli by ste prosím mazať nezmyselné príspevky ľudí kde len odagujú niekoho? A možno aj napísať nejaký text ktorý naučí lepšie spôsoby ako dať na vedomie druhému zaujímavý článok. Dik.

  Trosku Fail ne ? Ked zadas par x zle heslo tak ti zamkne zariadenie najprv na minutu potom na 15 a potom na 45 … dalej som sa nedostal :D neverim ze sa dostal az na 45 rokov…..

  V prvním odstavci článku máte větu „Jak to dokázal?“ Ale ve zbytku článku není vysvětleno, jak se někomu podařilo zamknout iPad na těch 48 let. Proč takový článek tedy píšete? Až v komentářích někdo uvedl skutečný důvod (u iPadu došlo k vyresetování času, základní nastavení času je 1.1.1970 … tady máte těch 48let.)

Vložte vlastní komentář

celý text