Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    nevím proč by měla být ostuda nabíječka podobného designu kde iphone, hodinky a watch položím na přesně určené místo…, hodinky třeba tam kde by je přitáhl magnet, atd.. i když by nešly ty vychytávky se zobrazením stavu baterie na iphonu

    Koukam, že nabíječku je třeba obhajovat nesmysl z historie ? Jenže tyhle zrušené produkty se i prodávaly a třeba Newtona je vyloženě škoda.

    Takto, Newton bol jedno vynikajúce zariadenie, ktoré predbehlo dobu. Vlastnil som Newtona 2000 a rospoznávanie písma bolo na velmi vysokej úrovni, nevraviac o tom, že sa Systém učil vaše ťahy a postupne sa zlepšoval. Výrobu zastavil SJ po tom ako sa vrátil do Applu a to len preto, lebo to bolo dieťa Scullyho. Newton sa v tých časoch hodne používal v nemocniciach, skladoch a dokonca som mal avízo od kamaráta, že ho videl ešte v roku 2000 v Belgicku v nemenovanom velkom obchodnom reťazci u skladníkov. Bolo to na svoju dobu velmi dobré zariadenie, s kopou softu, možnosťou faxovať, tlačiť cez IR port, dal sa pripojiť GPS modul atd. Takže tak, nie že by bol Newton slepá cesta. A veci s Newton Os sa používajú v MacOs dodnes-napríklad keď z Docku vytiahnete ikonku na plochu, tak sa táto za zvuku vyparí. Ten zvuk je pôvodne s Newtona, a v starších systémoch Jaguar, Tiger atd. sa ešte najprv objavil obláčik, ktorý sa rozplynul na ploche. To bolo tiež prebraté z Newtona.

    Na co na noční stolek Airpower , když iPhone bude disponovat reverzním nabíjením ? To je přeci jen hodnotnější bezdrátová nabíječka pro Airpods a Apple Watch. Telefon displejem dolu , přes něj hodinky a sluchátka a je vyřešeno, telefon bude mít v balení silnější adaptér, tak mi to dává i celkem smysl . Možná se někdo zeptá : Co když mi ráno začne zvonit budík, jak ho vypnu? Když otočím telefon, spadnou mi hodinky , sluchátka. Jednoduše , dalo by se v dnešní době určitě vymyslet to že by zvuk vycházel samozřejmě z iPhonu ale posunout nebo vypnout budík by se dal přes Apple Watch.

    Toto myslis dufam ako vtip. Toto ma byt akoze nejake vysvetlenie, preco je dobre vlastne nemat airpower? Ako fakt chapem, ze apple oblbuje ludi, ale az natolkoto? Realita je taka, ze Apple airpower nijako nezvladol a aj odkomunikovane to bolo od neho velmi zle. Uplne ignorantske spravanie voci zakaznikovi. Takto by sa to vobec nemalo diat. Cim dalej, tym viac chyb maju ich zariadenia. Len taka moja prihoda zo vcera. Xs Max, rano este bezny telefonat, polozim zariadenie a o 10 minut uz sa neprebudi. Hociaka kombinacia klaves ani nic nepomohlo. Cez den X krat skusene dat na adapter, nic, viackrat skusene kombinacie tlacidiel nic. O cca 18 hodin na to skusim zapnut a zrazu ikona vybitej baterie a pripojit na kabel ( podotykam, rano bol na 95% ked prestal fungovat ). Pripojim a ide. No a teraz ako toto reklamovat, lebo vsak ide, ale da sa apolabnut na to zariadenie?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.