Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Toto je riešenie pre iPhone,efektívne,cenovo prijateľné a netreba dokupovať špeciálny USB-C kábel,pretože sa stačí použiť lightning kábel pribalený k iphone.. Stačí,len usb adaptér dokúpiť ( iPad power adapter 12W original).

  12 W oproti napr. 18 W – clovek nemusi byt genius, dokonce staci mit vychozenou i pouze 2. tridu zakladni skoly, aby zjistil co to rychleji nafrci. Predevsim je to take lecnejsi nez iShit od Applu :-*

  Neni lepsi vytrhnout draty ze zasuvky a napojit to primo? To by mohl byt teprve hukot – nabito za 0,1 sekundy a za dalsi 0,1 sekundy i odstranen vadny a neschopny kus ze stada a ocisteny genofond xD

  Toto neni navod na nabijeni jakehokoliv zarizeni a neni to ani nabadani k takovemu ci podobnemu jednani. Jde pouze o nadsazku a ironii. Nenesu odpovednost za skody a ujmu na zdravi ci zivote kohokoliv a cehokoliv (cehokoliv – “jablickare”…atd.).

  Dobrý den,
  mohu se tedy zeptat, kde se dá podobný produkt sehnat za lepší/stejnnou cenu s DOPRAVOU ZDARMA, odeslání druhý den a zárukou, kde cenu za dopravu zpět na sebe bere eshop? Je smutné, že se někdo schovává za jiné jméno. PS: máte představu kolik % mobilního příslušenství se vyrábí mimo čínu?

  Není to smutné, smutné je že obchod který měl problém s českou obchodní inspekci a zabavení padelaneho zboží stále prodává… ale na každou sv*** jednou dojde :)

  Dobrý den,
  zde přikládám odkaz na web celní správy ( celní inspekce není žádný orgán). Předpokládám, že jediný Váš zdroj informací je TV NOVA a ten já osobně neberu jako plnohodnotný a směrodatný. Zde recenzované produkty značky Swissten, které nabízí eshop swissten.eu jsou v pořádku a netuším, co Vás vede psát tyto nepodložené a nepravdivé komentáře. Pokud máte s firmou GAMACZ nějaký problém, prosím řešte si ho jinde a podepište se svým jménem a ne jménem firmy, kterou nemáte v lásce, děkuji.

  https://www.celnisprava.cz/cz/tiskove-zpravy/2019/Stranky/odhaleny-tisice-padelku-telefonu-a-prislusenstvi-svetove-znacky.aspx?fbclid=IwAR0Io9jJwhcEXjHEKW_OkKvdq3JgAfYNn1GvB1gIN9NwOYpAsuSVRhLp-5I

  Produkty swissten jsou majetkem firmy gamacz :)

  Produkty jsou majetkem toho, kdo za ně zaplatí. Značka Swissten je duševním vlastnictvím firmy Gamacz. Níže jsem Vám předložil zprávu z webu celní správy. Reaguje zde k recenzím na produkty Swissten, které zde neinzeruje firma GAMACZ. Na čem zakládáte svá tvrzení Vy a proč se schováváte pod cizím jménem? JInak když už tak zapáleně píšete odpovíte panu Hornychovi? Přeju pěkný zbytek dne.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.