Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Díky za super tipy!

  Když už jsme u iCloud Drivu, ke štěstí mi u něj chybí možnost vypnout synchronizaci některých složek, abych ušetřil místo na disku. Přeci jen mít koupeno 2TB místa a nemít možnost některé věci nechat „pouze na iCloudu“… lze docílit toho že se nezobrazuje, ale ne že se nesynchronizuje.

  Druhá věc, která je u iCloudu naprd, je, že nelze sdílet složku, a to dokonce ani mezi členy rodiny. Lze sdílet soubory, ale celou složku ne. Uvedu use case: třeba složku která se týká dětí, domu apod, kam by potřebovali mít přístup všichni členi rodiny. Prostě nenasdílíte.
  Pochopil jsem, že zatímco Dropbox, OneDrive, Google Drive… jsou služby na spolupráci mezi více lidmi, tak iCloud je primárně určen pro jednotlivce, který potřebuje mít data synchronní mezi více zařízeními.

  Tohle pokud dotáhnou, tak budu absolutně spokojený.

  Tak začni používat Google drive a budeš, v jak jiné dimenzi! Napovím – lepší!

  Používám Google Drive, OneDrive i Dropbox, některé z nich i ve verzi pro firmy, a mám tedy možnost srovnání. Jak píšu, všechny umí to co zmiňuji – vybrat si co budu synchronizovat lokálně. A nasdílení složky je otázka klik-klik.
  Budu se opakovat, je škoda že to iCloud neumí. A protože mohu srovnávat, tak zrovna Google Drive mi z těch tří uvedených přijde jako nejhorší a mám ho jen že ho vyžaduje jeden zákazník.

Vložte vlastní komentář

celý text