Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nenapadá mě, jak by se to mělo stát zrovna při nabíjení. To je nějaká pitomost.

  nebude to tím, že při nabíjení se baterie zahřeje, dojde ke zvětšení jejího objemu a tím pádem tlačí odspodu na display? Mně se to u series 1 stalo, chvíli jsem je nosil v ochranném pouzdře a poté pořídil nové a tyhle vyhodil.

  No tak v tom případě je to na jasnou reklamaci, jak si vůbec mohou dovolit tohle neuznat? :-O

  Partnerce se odlepil displej na AW3, když je měla na ruce cca 20 minut po sundání z nabíječky. V Iwantu to opravili bezplatně jen díky rozšířené záruce. Displej byl odlepen po 3 stranách bez poškození na ploše, jen prasklinky po obvodu, o které si pořezala prst.

  Samozřejmě z Iwantu to vyhodnotili jako poškození uživatelem. Klasika ŠMEJD obchod.

  Není to vůbec málo častý problém. Mě se to stalo u AW3 v pondělí při práci na počítači. Hodinky na ruce, cca 6 hodin po odpojení z nabíječky mi explodoval display, kousek střepu uvízl ve víčku jen pár milimetrů od oka! Hodinky jsem měl necelých 8 měsíců, nikdy jsem s nimi ani nepraštil, display bez jakýchkoli škrábanců nebo jiného poškození. iStyle servis to vyhodnotil jako mechanické poškození a chtějí po mě za opravu 7019,- Kč. Na co jiného už by se ta záruka měla vztahovat???
  Pokud to nepřehodnotí, budu pátrat, jestli se nechystají nějaké právní kroky i v ČR.
  Tohle není seriozní postup takového giganta jakým je Apple. Těch několik °% poškozených hodinek by klidně mohli bezplatně opravit.

  Zkuste všichni a tím problémem se ozvat na černé ovce čt :) případně třeba i A dost!… Věřím, že by to mělo pomoct :)

  Že pak Apple A jejich slavné produkty ……. to je tak dbát na velké americko čínské produkty co se pak prodávají jako americké apple!!!!!

Vložte vlastní komentář

celý text