Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Od včerejšího rána jsem měl ikonu na Ploše tu jsem smazal pač jsem nevěděl o co go. Po jednom článku jsem instaloval zpět ale během 5 minut zase smazal. … hrůza děs.

    Hraju první den… pocity rozporuplné. Ovládání nic moc, asi jde o zvyk, ale nesedí mi setrvačnost při rozlížení a přílišná volnost v pohledu nahoru a dolů. Grafika krásná v exterierech i interierech, ale animace a postavy jsou prostě nezaměnitelně TES (což znamená běs). Že mapa bude dost osekaná bylo jasné, ale až tak uzkej koridor jsem nečekal :( A souboje zastaví čas a pohyb, takže akční to tedy není… Jsem velký fanda, hrál jsem Arenu, Daggefall, dohrál jsem Morrowind, Oblivion a Skirim. Tak možná mám jen přehnané očekávání… Dám tomu víc času a uvidí se.

    Hraju dva dny a za mě spokojenost. Pěkná grafika, mnoho úkolů, možnost postavit si město. Jediné co mě štve je čekací doba na stříbrné truhly. 3 hodiny je opravdu hodně. Základní truhla jsou pouze 5 vteřin. Ale jedna se o Early Access tak snad budou nějaká další vylepšení.

    Uplně jen kritizovat nechci, ale je to prostě klasické všechno napůl. Postavit si město, neznamená postavit si město podle sebe, ale jen odemknout budovy na předem daných místech. A úkolů je dost, ale stále ve stylu, projdi koridor, v přesně daných rozestupech bojuj a na konci si popovidej. A mimochodem na koni se nedá jezdit ani v roce 2019 :) To je jen takovej políček za nedodělky Skyrimu :))

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.