Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  EKG ne, ale raklamy, to jim tam šoupneme…….

  Přesně… hlavně doufám, že budou „RELEVANTNÍ“ … protože pak mě totiž se*ou mnohem míň. Jakoby to nestačilo na Youtube, Instagramu a dalších.

  Moc nejsou – třeba včera jsem tam měl reklamu na Stocard, kterou mám už 2 roky nainstalovanou a používám ji každý týden.

  Relevantnost záleží na zadavateli reklamy. Může si nastavit, komu se má reklama zobrazovat. Když si neupraví nastavení, tak se zobrazuje všem, tedy i těm kdo už aplikaci mají.

  Aha, takže další krok k zaplevelování reklamou. To by mě zajímalo, jak se nyní vypořádají se svým tvrzením, že nikdy nebudou obchodovat s daty zákazníků. A jakpak chtějí zacílit tu reklamu?

  Je to jednoduché, draží se hledaná slova. Vývojář nasatví u apky hledaná slova a nastaví, kolik je ochoten zaplatit za zobrazení. Například Budík a za zobrazení na $0.50. Ty budeš potřebuješ budík, tak zadáš budík do hledání. Apple se podívá, který vývojář nabízí za zobrazení nejvíc a jeho aplku ti nabídne. Když druhý vývojář s budíkem nabídne $0.10, tak vítěz za zobrazení zaplatí $0.11.
  Apple o tobě nic nepotřebuje vědět.

Vložte vlastní komentář

celý text