Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jako nemít ještě nabíječku kterou se chlubil Apple před hodně dlouhou dobou je fakt otřesný , ale na druhou stranu se mi líbí že to stále nevzdává. Určitě si jí nepořídím pač mi příjde zbytečná, ale baví mě sledovat tu komedii kolem toho :)

    Jsem fande APPLE produktů, ale zatím mě nezaujaly hodinky, výdrž 1-2 dny mi přijde špatná, proto ani nabíječku AirPower neuvažuji. Proč taky, když bude stát přes 3.000 Kč a já mám krásnou značkovou stojánkovou za 700.

    Aby taká veľká spoločnosť nedokázala po 2 rokoch uviesť produkt od predstavenia je fakt smiešne.. Sa čudujem že to ešte nazabalili lebo keď to už naozaj uvedú tak budú ešte za väčších blbcov ako sú. Za takýto epic fail sa mali dávno verejne ospravedlniť že sú neschopný a prepočítali sa

    Nechci se dotknout tech co cekaji na AirPower. Ale muj nazor je ze AirPower je jen jedna velka legenda. Jednou ze bude pak nic. Zas bude a zas mlceni. Myslim si ze applu s AirPower ujel uz davno vlak. Myslenka dobra na nabijeni 3 zarizeni zaroven. Ze nakrabici je info i v betach. Sluchatka byla davno vyrobena jako vydane bety. Uvidime zda se dockame. Ale ja myslim ze ne. Ja sem rad za appleplay. A bez AirPower se obejdu. Jen pro zajimavost na jake bazi funguje nabijeni apple pencil 2 i ten by sel nabijet na te podlozce ? Nebo to ma jiny princip nabijeni ?

Vložte vlastní komentář

celý text