Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Soucasne hry v app storu jsou tisickrat otrepane kraviny, opakujici se herni principy bez napadu (az na hrstku vyjimek) a predne z nich neni citit snaha dodat kvalitni “hratelnou” hru, ale pouze fanaticka touha po vydelku (podobne jako tento web)

    Zo všetkých služieb ma práve arcade oslovila najviac. A práve preto ako sa vyššie hovorilo ,že súčasné hry, ktoré sú na appstore majú plno mikrotransakcií a podobný princíp. Samí battle royal klon, clash royal klon, flappy bird klon apod.

    Ale s touto službou konečne prídu normálne indie hry aj na ios zariadenia. Aj teraz ich je v appstore zopár a tvoria svetlú výnimku v čiernej tme. Ale väčšina appstoru tvorí F2P model.

    Otázka však je za koľko budú túto službu poskytovať.

    Arcade ma smysl ale to by tam musely byt hity od Blizzardu, Ubisoftu EA a podobnych. V hernim prumyslu ted zuri valka, kterou rozpoutal EPIC, coz je jedina vec proc by mohl Apple uspet, ale potrebuje obsah a exkluzivity. O podobnou vec se uz pokousel i Microsoft a neuspel a to mel mnohem lepsi vychozi pozici. Za me ted vypada ze Google ma naslapnuto lepe jeho vize mi dava vetsi smysl. Kazdopadne rozhodnou hraci a provize.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.